obchod@zabavnamedia.tv +420 775 927 800

Přichází podzim, dny se krátí, v pozdním odpoledni začíná být brzo tma, venku je chladněji, a navíc se pomalu a jistě blíží Vánoce. Zkrátka všechno nasvědčuje tomu, že byste si měli, ať už sami nebo s partnerem či partnerkou, pustit nějaký oddychový romantický film. A přesně z toho důvodu jsme pro vás sepsali následující seznam TOP 8 filmů všech dob, které byste si měli pustit na Netflixu. Tak honem zapalte svíčku, zalezte pod peřinu a pojďte vybírat.

Stánek s polibky (2018)

Parádní romantický příběh nejen pro náctileté, ve kterém hlavní hrdinka středoškolačka Elle během jednoho dne se svým nejlepším kamarádem vymyslí speciální stánek s polibky jako středoškolskou atrakci. A právě díky jednomu polibku v onom stánku začne románek Elle s nejhezčím klukem ze školy, který je shodou náhod i bratrem jejího nejlepšího kamaráda. V sázce tedy není jen zkouška lásky, ale také pravého přátelství. Zajímá vás, jak se bude vyvíjet příběh zakázané lásky obyčejné holky s krasavcem školy? Tak si honem pusťte tento film.

Stánek s polibky 1

Všem klukům, které jsem milovala (2018)

Možná se v tom některé dámy či dívky uvidí. Teenagerka Sarah v minulosti napsala pěti klukům milostný dopis, aby se tak vypsala ze svých citů, avšak nikdy jim dopisy neposlala. Co se ale Sarah nestane, tyto dopisy objeví její mladší sestra a adresátům je doručí osobně. Z nenápadné Sarah se stává hvězda a její poklidné studium je najednou fuč. A jaký to bude mít konec? No, podívejte se sami.

Všem klukům, které jsem milovala

Princezna z cukrárny (2018)

Jak asi dopadne příběh, ve kterém obyčejná cukrářka z Chicaga jménem Stacy potká princeznu, která náhodou vypadá jako její dvojče a obě se domluví, že si na Vánoce vymění role? Tento oddychový film vám jistě zpříjemní jeden z dlouhých podzimních či zimních večerů.

Princezna z cukrárny

Penzion osamělých srdcí (2019)

Když manažerka ze San Franciska vyhraje starý penzion na Novém Zélandu, rozhodne se jednoznačně pro změnu a ze svého městského života, který opustí se vrhne do plné rekonstrukce vyhraného penzionu. A co se pro zápletku filmu nestane? Ano, hádáte správně, z renovací starého domu ji bude pomáhat mladý a pohlední řemeslník. Co myslíte, skončí to happy-endem?

Penzion osamělých srdcí

Dokonalé rande (2019)

Aby si student Brook vydělal na univerzitu Yale, vymyslí aplikaci, díky které si budou moct dívky objednat ideální protějšek na rande podle parametrů, které si samy nakonfigurují. Vše se trošku zkomplikuje, když vyplynou na povrch opravdové a nečekané pocity.

Dokonalé rande

Poslední léto (2019)

Typická středoškolská teenagerská zápletka, během které parta studentů zažívá poslední léto před nástupem na vysokou školu. Všichni věří, že nástup na univerzity je změní a odloučí, proto si chtějí užít ještě svých snů, vztahů i identity. Film má trošku pomalejší začátek, ale poté vás příjemně překlapí a možná i dojme.

Poslední léto

Vždycky budeš moje možná (2019)

Všichni z jejich okolí odhadovali, že Sasha a Marcus skončí spolu. Tedy, všichni kromě jich samotných. Nyní se potkávají po 15 letech a mezi nimi stále existuje silné pouto. Každý z nich má ale již svůj svět a přizpůsobit se tomu druhému nebude vůbec jednoduché, proto se navzájem začínají ptát. Ptáte se, jestli tedy nakonec budou spolu? Tak se na film podívejte, abyste zjistili odpověď.

Vždycky budeš moje možná

Letový režim (2020)

Jaké strasti a příhody na statku jejího mrzutého dědečka bude prožívat známá infuencerka Ana, která během za jízdy v autě telefonuje a nabourá? Na statku ji totiž čeká digitální detox, na což není ani v nejmenším pomyšlení zvyklá. Zvládne být offline?

Letový režim

Jaký je váš oblíbený romantický film? Můžete nám i něco doporučit, rádi mrkneme!

Kateřina Mazánková
Sdílet:  
Mohlo by vás zajímat
Kontakt

Nech si od nás natočit video
nebo si poradit

  Všechny položky označené * jsou povinné

  Zábavná média s.r.o.

  • V Novém Hloubětíně 874/12
  • 198 00, Praha 14
  • IČ: 09542515
  • Tel.: +420 775 927 800
  • E-mail: obchod@zabavnamedia.tv