obchod@zabavnamedia.tv +420 775 927 800

Tento článek Zábavných médií vychází z příspěvku “Adobe Premiere Elements Review” od pcmag.com (Michael Muchmore). Takže máte jistotu, že informace pocházejí od odborníků na IT oblast.

Adobe aplikaci pro úpravu videa Premiere Elements zacílil na spotřebitele; tj. lidi na té úrovni, kdy obvykle jim jde jen o úpravu záběrů z dovolené; pro dokumentaci výjimečných rodinných okamžiků.

Každý, kdo chce vytvářet působivá videa, aniž by musel řešit složité funkce, které nabízejí profesionální aplikace, jako je Premiere Pro nebo Final Cut Pro, může využít Premiere Elements. Kromě toho, že se snadno používá, umožňuje vám jít poměrně hluboko díky úpravám založeným na více stopách (multitrack) a klíčových snímcích (keyframe-based editing).

Adobe Premiere Elements - logo; Zdroj: adobe.com

Adobe Premiere Elements – logo; Zdroj: adobe.com

Nebo veškeré tyto možnosti můžete ignorovat a používat pouze automatizované nástroje. Program však zaostává za vítězem PCMag Editors‘ Choice – CyberLink PowerDirector – v šíři efektů, rychlosti renderingu a podporovaných formátech.

Adobe Premiere Elements; Zdroj: techradar.com

Adobe Premiere Elements; Zdroj: techradar.com

Kolik stojí aplikace pro úpravu videa Premiere Elements?

Premiere Elements můžete získat v balíčku s Photoshop Elements za 149,99 $ (3,3 K Kč) nebo jako samostatnou aplikaci za 99,99 $ (2,2 K Kč). Jedná se o jednorázové poplatky, není potřeba žádné předplatné.

Upozornění: Premiere Elements není součástí služby Adobe Creative Cloud. Pokud upgradujete z předchozí verze, tyto ceny klesnou na 119,99 $ a 79,99 $. Bezplatná zkušební verze vám poskytne 30 dní používání plnohodnotného programu, ale všechna videa vytvořená pomocí trial verze budou opatřena vodoznakem.

Adobe Premiere Elements; Zdroj: diyvideoeditor.com

Adobe Premiere Elements; Zdroj: diyvideoeditor.com

Přijde vám aplikace na úpravu videa drahá?

Není to jen o ceně, ale také o času, který investujete do osvojení aplikace na úpravu videa. Pokud věříte, že nemáte talent (nebo čas, nebo nervy, nebo výkonný počítač,…) na úpravu videa, možná se vyplatí přenechat tento úkol videoprodukci Zábavná média. Nebojte, nestojíme milion. A pokud video natočíte a na nás necháte pouze postprodukci videa, tak to budete mít ještě levnější!

Adobe Premiere Elements

Adobe Premiere Elements

Kontaktujte nás, nebo o nás napřed zjistěte více.

Zábavná média

Pavel Drahonovsky
Sdílet:  
Mohlo by vás zajímat
Kontakt

Nech si od nás natočit video
nebo si poradit

  Všechny položky označené * jsou povinné

  Zábavná média s.r.o.

  • V Novém Hloubětíně 874/12
  • 198 00, Praha 14
  • IČ: 09542515
  • Tel.: +420 775 927 800
  • E-mail: obchod@zabavnamedia.tv