obchod@zabavnamedia.tv +420 775 927 800

Tento článek Zábavných médií vychází z příspěvku “Camtasia Pricing: Plans, Free Trial Info, More (2022 Guide)” od myelearningworld.com (Michael Muchmore). Takže máte jistotu, že informace pocházejí od odborníků.

Camtasia je prémiový screen recorder, software pro video prezentace, software pro úpravu videa, a dokonce i aplikace pro animaci tabule. To vše v jednom. Software Camtasia je kompatibilní s Windows a macOS.

Dalším kvalitním screen recorder programem je Movavi: Movavi vs Camtasia: který program je nejlepší na záznam obrazovky a úpravu videa?

Camtasia - hlavní okno

Obsah - Najdi si rychlou odpověď!

Kolik stojí aplikace pro úpravu videa Camtasia v roce 2022?

Od října 2022 nabízí Camtasia čtyři plány. Všechny zahrnují 30denní záruku vrácení peněz.

Nabízejí také 30denní bezplatnou zkušební verzi  Takže si můžete platformu vyzkoušet, než přijmete jakékoli finanční závazky. Ceny začínají na 299,99 $ a pohybují se v různých bodech, v závislosti na počtu uživatelů a velikosti podniku.

Porovnejte plány dostupné v aplikaci pro úpravu videa Camtasia s tabulkou níže. Poté pokračujte ve čtení, abyste našli další podrobnosti a funkce každého plánu.

Srovnání Camtasia plánů

Camtasia Individual Plan Camtasia Business Plan Camtasia Education Plan Camtasia Government & Non-Profit Plan
Cena 299.99 $/uživatel 299.99 $/uživatel (dostupné množstevní slevy) 212.99 $/uživatel (dostupné množstevní slevy) 268.99 $/uživatel (dostupné množstevní slevy)
Single licence
One-time poplatek
Kompatibilita Win & Mac
Site licence dostupná X
Možnost objednávek osvobozených od daně X X

(Zdroj: myelearningworld.com)

Volitelný přídavek: Camtasia Maintainance – 49,75 $/rok

Služby údržby Camtasia aplikace (Camtasia maintenance services) jsou k dispozici k zakoupení u pokladny, když jste se už rozhodli, který plán byste chtěli. Údržba zahrnuje upgrade 2023, prioritní podporu a přístup k podpoře 24/7, stejně jako přístup k videoškolení Camtasia s certifikací po dokončení.

Klíčové vlastnosti služby Camtasia Maintainance

 • Přístup k prioritní podpoře a zákaznickému servisu
 • Upgrade 2023 v ceně, takže vám ušetří jednorázový poplatek za pozdější upgrade.
 • Získejte certifikaci Camtasia s přístupem k patnácti hodinám tutorial videí

Camtasia Individual Plan – 299,99 $/uživatel

Individual Plan Camtasia je vynikající volbou pro každého, kdo vyžaduje nahrávání obrazovky na Windows nebo Mac a možnosti softwaru na editaci videa. Camtasia je snadno použitelná platforma, která má mnoho funkcí od nahrávání obrazovky po úpravu videa. Jakmile si tento software trochu osvojíte, usnadníte si tvorbu videí, včetně těch na sociální sítě.

Individuální plán je dodáván s jednou licencí a možností přidat službu údržby.

Pro které uživatele je Camtasia Individual Plan nejlepší?

Individuální plán Camtasia je vhodný zejména pro kreativce, kteří plánují vytvářet kvalitní tutorial videa. Camtasia nabízí snadno použitelnou platformu s mnoha funkcemi drag-and-drop pro zjednodušení procesu úpravy videa.

Z toho vyplývá, že se hodí zdaleka nejen na tutoriály, ač právě na ně se často doporučuje.

Camtasia Video Editor. Zdroj: fiverr.com

Camtasia Video Editor. Zdroj: fiverr.com

Camtasia Business Plan – 299,99 $/uživatel

Obchodní plán (Camtasia Business Plan) je dobrou volbou pro podniky. Zahrnuje jednorázový poplatek za uživatele s možností přidat si službu údržby u pokladny. Tento plán má také možnost množstevních slev. Čím více uživatelů přidáte na firemní účet, tím menší bude poplatek.

Pro koho je Camtasia Business Plan nejlepší?

Podnikatelský plán Camtasia Business Plan je nejvhodnější, to neuhodnete, pro podniky. Můžete přibrat tolik členů týmu, kolik potřebujete, a získat tak zajímavou slevu. Camtasia je navržena tak, že je skvělá i pro začátečníky v oblasti úpravy videa.

Camtasia Education Plan – 212,99 $/uživatel

Vzdělávací plán (Camtasia Education Plan) je určen pro zákazníky, kteří jsou ověřenými a kvalifikovanými klienty v oblasti edukace.

Je to tedy adekvátní řešení pro studenty prezenčního studia, zaměstnance a učitele škol K-12 a postsekundárního vzdělávání.

Vzdělávací plán poskytuje uspokojující slevu pro kvalifikované zákazníky.

Camtasia Video Editor. Zdroj: techsmith.com

Camtasia Video Editor. Zdroj: techsmith.com

Camtasia Government and Non-Profit Plan – 268,99 $/uživatel

Vládní a neziskový plán Camtasia (Camtasia Government and Non-Profit Plan) je, podobně jako edukační plán, navržen pro ty, kteří v této oblasti pracují. Zahrnuje snímání obrazovky a profesionální software pro úpravu videa.

Přijde vám aplikace na úpravu videa drahá?

Camtasia Studio - cena; Zdroj: techsmith.com

Camtasia Studio – cena; Zdroj: techsmith.com

Není to jen o ceně, ale také o času, který investujete do osvojení aplikace na úpravu videa. Pokud věříte, že nemáte talent (nebo čas, nebo nervy, nebo výkonný počítač,…) na úpravu videa, možná se vyplatí přenechat tento úkol videoprodukci Zábavná média. Nebojte, nestojíme milion. A pokud video natočíte a na nás necháte pouze postprodukci videa, tak to budete mít ještě levnější!

Kontaktujte nás, nebo o nás napřed zjistěte více.

Pavel Drahonovsky
Sdílet:  
Mohlo by vás zajímat
Kontakt

Nech si od nás natočit video
nebo si poradit

  Všechny položky označené * jsou povinné

  Zábavná média s.r.o.

  • V Novém Hloubětíně 874/12
  • 198 00, Praha 14
  • IČ: 09542515
  • Tel.: +420 775 927 800
  • E-mail: obchod@zabavnamedia.tv