obchod@zabavnamedia.tv +420 775 927 800

Software pro střih videa CyberLink PowerDirector 365 překlenuje propast mezi profesionálním střihem a uživatelskou přívětivostí. Často má náskok před profesionálním softwarem, pokud jde o podporu nových formátů a technologií. Navíc je nabitý nástroji, které vám pomohou sestavit působivé digitální filmy doplněné přechody, efekty a titles. Nejlepší na tom je, že se s ním snadno pracuje a rychle zvládá rendering. PowerDirector je semi-profesionální software pro úpravu videa, který poráží řadu svých konkurentů. Navíc má v rukávu PCMag Editors‘ Choice, který si vysloužil pětihvězdičkové hodnocení díky bohaté sadě funkcí, snadnému použití a vyleštěnosti.

cyberlink powerdirector video editor

Kolik stojí aplikace pro úpravu videa PowerDirector?

Aplikaci na úpravu videa PowerDirector můžete vyzkoušet na 30 dní v rámci zkušební verze, která přidává vodoznaky brandu a nepodporuje rozlišení 4K. Dvě edice samostatného programu na úpravu videa jsou k dispozici s doživotní licencí:

 • 99,99 $ (2,2 K Kč)PowerDirector Ultra
 • 139,99 $ (3,1 K Kč) – PowerDirector Ultimate

Tyto ceny jsou často zlevněné.

Další možností je spojit PowerDirector s ColorDirector, AudioDirector a PhotoDirector od CyberLink ve volbě Director Suite. Ta je k dispozici pouze jako předplatné za 29,99 $ měsíčně nebo 129,99 $ na rok.

Konečně, můžete získat PowerDirector 365 jako předplatné za 69,99 $ (1,5 K Kč) za rok nebo 19,99 $ (450 Kč) za měsíc (opět, často se můžete těšit na slevy). Obě předplatná vám zajistí pravidelné aktualizace s novými efekty, pluginy a hudebními ukázkami (music samples), stejně jako dříve zmíněná stock media. Upozorňujeme, že předplatné je jedinou možností na PowerDirector pro Mac.

Cyberlink Powerdirector. Zdroj: anymp4.com

Cyberlink Powerdirector. Zdroj: anymp4.com

Vyšší možnosti přidávají spoustu speciálních efektů třetích stran od takových autorit jako:

 • Boris FX
 • NewBlue
 • proDAD

Chcete-li přesně vidět, co nabízejí jednotlivé edice, přejděte na stránku porovnání CyberLink. Ceny jsou konkurenceschopné s cenami Premiere Elements (99,99 $), Corel VideoStudio (99,99 $) a Magix Movie Studio (79,99 $).

Dvě nepříjemnosti jsou, že…

 • Program přidává příliš mnoho ikon do vaší nabídky Start
 • Nemůžete upgradovat bezplatnou zkušební verzi na placenou verzi – musíte ji stáhnout a znovu nainstalovat.
Cyberlink Powerdirector. Zdroj: cined.com

Cyberlink Powerdirector. Zdroj: cined.com

Přijde vám aplikace na úpravu videa drahá?

Cyberlink Powerdirector - ceník.

Cyberlink Powerdirector – ceník.

Není to jen o ceně, ale také o času, který investujete do osvojení aplikace na úpravu videa. Pokud věříte, že nemáte talent (nebo čas, nebo nervy, nebo výkonný počítač,…) na úpravu videa, možná se vyplatí přenechat tento úkol videoprodukci Zábavná média. Nebojte, nestojíme milion. A pokud video natočíte a na nás necháte pouze postprodukci videa, tak to budete mít ještě levnější!

Kontaktujte nás, nebo o nás napřed zjistěte více.

Cyberlink Powerdirector. Zdroj: pcmag.com

Cyberlink Powerdirector. Zdroj: pcmag.com

Pavel Drahonovsky
Sdílet:  
Mohlo by vás zajímat
Kontakt

Nech si od nás natočit video
nebo si poradit

  Všechny položky označené * jsou povinné

  Zábavná média s.r.o.

  • V Novém Hloubětíně 874/12
  • 198 00, Praha 14
  • IČ: 09542515
  • Tel.: +420 775 927 800
  • E-mail: obchod@zabavnamedia.tv