obchod@zabavnamedia.tv +420 775 927 800

Tento článek Zábavných médií vychází z příspěvku “Filmora Pricing: What’s Included in the Plans? ” od financesonline.com (Louie Andre – B2B & SaaS market analyst and senior writer). Takže máte jistotu, že informace pocházejí od odborníků na IT oblast.

Obsah - Najdi si rychlou odpověď!

Filmora cena aplikace: Co je zahrnuto v plánech aplikace na úpravu videa?

Kolik software na editaci videí Filmora stojí?

Filmora stojí 7,99 $ měsíčně pro jednotlivé uživatele a 155,88 $ ročně pro firmy s jedním uživatelem. Za tuto cenu získáte všechny funkce Filmory, stejně jako bezplatný tech support. Kromě toho má Filmora speciální vzdělávací nabídky, kde mohou studenti ušetřit až 28 %.

Softwarová řešení pro úpravu videa byla tradičně poměrně drahá. Dnes, kdy se technologie stále více demokratizovala, se však video hardware i software staly dostupnějšími. Samozřejmostí jsou skutečně běžné softwarové nástroje pro profesionály a velká studia. Jsou nabité vysoce pokročilými funkcemi, ale za vysokou cenu. Pro malé a střední podniky a pro osobní použití však existuje řada řešení pro úpravu videa, která jsou poměrně pokročilá, ale bez vysoké ceny. Filmora je jedním z nich.

V tomto článku uvedeme jeho dostupné plány, funkce a cenové relace. Budete si moci vybrat variantu, která vyhovuje vašim potřebám: ať už kreativním, osobním, obchodním nebo kombinace všech tří.

Wondershare Filmora video editor

Wondershare Filmora video editor

Individuální plány Filmora aplikace na úpravu videa

Filmora nabízí plný přístup ke svému softwaru jednotlivcům prostřednictvím různých cenových plánů. Všechny tyto plány zahrnují všechny základní funkce Filmory. Existují však další pokročilé funkce, které jsou k dispozici jako nákupy v aplikaci. Mezi ně patří

 • Detekce ticha (Silence Detection)
 • Stahování Filmstock (Filmstock downloads).

Většinou se však tyto plány liší pouze v tom, kolik a jak často preferujete platit.

Platební plány se navíc liší pro Windows a Mac.

Wondershare Filmora pro Mac video editor

Wondershare Filmora pro Mac video editor

Windows Filmora individuální plány

Annual plan Filmora aplikace (Roční tarif) – 39,99 $

Jste si jisti, že budete používat Filmora software pro úpravu videa delší dobu? Roční plán je super volbou. To platí zejména tehdy, když jsou již zvyklí na rozhraní a funkce Filmory. Tento plán je ideální pro všeobecné použití. Doporučuje se také pro studenty, tvůrce obsahu a ty, kteří se zabývají úpravou videa, jako jsou pedagogové vytvářející materiály pro distanční vzdělávání.

Na tomto plánu je skvělé, že drží krok s aktualizacemi FIlmory. Pokud vám někde leží devět stovek, vlastně 40 dolarů, a chcete se pustit do střihu videa, tento plán může být pro vás to pravé.

Filmora. Zdroj: 9to5mac.com

Filmora. Zdroj: 9to5mac.com

Perpetual Plan Filmora aplikace (věčný plán) – 69,99 $

Toto je jednorázový platební plán pro Filmora X. Za 69,99 $ (1,55 K Kč), což není ani dvojnásobek částky za roční plán, získáte oficiální licenci navždy. Novější verze Filmory však prostřednictvím tohoto plánu nejsou k dispozici.

Věčný plán nezahrnuje pouze software. Poskytuje další výhody, jako je měsíční neomezené stahování z Filmstock Standard Library.

Poskytovatel softwaru navíc každý měsíc rozdává nové efekty. Stejně jako jiné individuální plány jsou však další pokročilé funkce, jako je detekce ticha, dostupné pouze prostřednictvím nákupů v aplikaci. Tento plán je vhodný pro zkušené uživatele Filmory.

Filmora. Zdroj: filmora.wondershare.com

Filmora. Zdroj: filmora.wondershare.com

Mac OS Filmora individuální plány

Annual plan Filmora aplikace (Roční tarif) – 44,99 $

Pro uživatele počítačů Mac je nejnižší úrovní roční plán s naceněním 44,99 $, tedy 1 K Kč. Zahrnuje všechny funkce Filmora a, samozřejmě, odstraňuje vodoznak, typický pro verzi Filmora free trial. Navíc poskytuje bezplatné celoroční aktualizace Filmory. To také zahrnuje bezplatnou technickou podporu. Plán se automaticky obnovuje, tedy drží krok s aktuální verzí Filmory. Uživatelé jej mohou samozřejmě kdykoli zrušit.

Perpetual Plan Filmora aplikace (věčný plán) – 69,99 $

Doživotní plán pro Filmora X opět vychází na 69,99 $, tedy na bezmála 1,6 K Kč. Poskytuje také měsíční bezplatný přístup k předplatnému Filmstock Standard, stejně jako každý měsíc přístup k novým efektům. Stejně jako roční plán, zahrnuje všechny funkce Filmora, a dokonce i bezplatnou technickou podporu.

Filmora - představení. Zdroj: filmora.wondershare.com

Filmora – představení. Zdroj: filmora.wondershare.com

Annual Bundle Plan Filmora aplikace  – 104,87 $

Tento roční balíček zahrnuje jeden rok všech aktualizací Filmora a Filmstock. Navíc obsahuje jednoroční neomezené stahování z Filmstock Standard Library. Stejně jako ostatní plány poskytuje každý měsíc přístup ke všem funkcím Filmora a k novým efektům. V rámci tohoto prémiového plánu za více než 2,3 K Kč nechybí bezplatná technická podpora.

The Business Plan – 155.88 $

Jak ukazují nedávné marketingové statistiky, na videoreklamy se kliká o 73 % častěji než na bannery. Proto je důležité, aby podniky investovaly do videoreklamy. A získání softwaru pro úpravu videa je důležitým krokem v rámci této strategie – zvláště když chcete reklamy vytvářet interně. Existují ale i jiné způsoby využití než reklama…

Filmora definuje firemní použití jako „použití produktu při vytváření videí pro interní i externí obchodní materiály.“ Patří mezi ně interní komunikace a školicí i reklamní materiály. Kromě toho zahrnuje videa, která jsou službami nebo produkty nabízenými společností, jako je úprava videí pro klienty.

Zní vám to složitě? On totiž celkově videomarketing není zrovna procházka růžovým sadem. Co si takhle za rozumnou cenu nechat pomoci od profesionální videoprodukce?

Obchodní plán Filmory stojí 155,88 $ ročně (bezmála 3,5 K Kč) pro jednoho uživatele. Pro pět uživatelů to firmu vyjde na 701,40 $ (15,53 K Kč) ročně. Pro běžící podnik to není špatný obchod. Obsahuje všechny editační funkce Filmory se zvláštním povolením pro firemní použití. Navíc přichází s funkcí multi-user control. To vám umožní mít kontrolu nad licencemi napříč vícerem zařízení.

Tento plán je také poněkud flexibilní. K dispozici jsou také flexibilní platební možnosti a množstevní slevy. Ty přicházejí do hry ve chvíli, kdy chcete zahrnout více než pět uživatelů. Navíc s tímto plánem získáte 1-1 sales report, takže můžete sledovat svou produktivitu.

Filmora - audio efekty. Zdroj: filmora.wondershare.com

Filmora – audio efekty. Zdroj: filmora.wondershare.com

Filmora Filmstock Subscriptions

Na aplikaci na úpravu videa Filmora je skvělé, že nabízí bezplatné efekty, videa, obrázky a hudbu. Wondershare to nabízí prostřednictvím tří druhů plánů: Free, Standard a Premium.

Filmstock Free Plan

Tento bezplatný plán umožňuje neomezené stahování z bezplatné knihovny Filmstock. Wondershare aktualizuje bezplatnou knihovnu každý měsíc. To znamená, že postupem času získáte přístup ke stále většímu množství bezplatného obsahu.

Tato média můžete použít pro b-rolly či dlouhé záběry, stejně jako zvukové efekty a background hudbu pro vylepšení vašeho videa

Filmstock Standard Plan

Standardní plán vám umožňuje přístup do Filmstock knihovny. Obsah zde je aktualizován každý týden. Získáte více standardních videí, hudby a efektů, které můžete použít k tomu, abyste svá videa dále odlišili. Wondershare je nabízí s bezplatnou licencí a jsou k dispozici pro komerční použití. To znamená, že jej můžete použít pro blogové příspěvky, vysílací média, reklamu, komerční filmy a dokonce i designové prvky.

Standardní plán stojí pouze 9,99 $ (200 Kč) měsíčně, 23,99 $ (530 Kč) čtvrtletně a 95,90 $ (2130 Kč) ročně. Navíc přichází s bezplatnou technickou podporou.

Filmstock Premium Plan

Filmstock Premium Plan stojí 34,99 $ (775 Kč) měsíčně, 89,97 $ (2 K Kč) čtvrtletně a 299,88 $ (6 630 Kč) ročně. Zahrnuje přístup do bezplatných i standardních knihoven, stejně jako do prémiové knihovny.

Tento plán vám umožňuje každý měsíc stáhnout 20 prémiových aktiv. Jsou také k dispozici pro komerční použití, například pro vaše reklamy nebo videa na YouTube. To je opravdový přínos, pokud jde o reklamu nebo tvorbu obsahu. Získáte totiž přístup k bezplatnému obsahu, aniž byste museli točit svůj vlastní.

Ne všechny balíčky efektů však mohou používat korporace – a existuje dlouhý seznam těchto omezení. Seznam zahrnuje kromě mnoha dalších BlockBuster Bullets Pack, Clouds Pack, Massive Explosion Pack a Cinematic Light Pack. Pokud si tedy nejste jisti, zda je to, co chcete, přípustné, můžete vždy kontaktovat Wondershare, protože tento plán je nabízen s bezplatnou technickou podporou.

Filmora - panel layout - představení. Zdroj: filmora.wondershare.com

Filmora – panel layout – představení. Zdroj: filmora.wondershare.com

Vzdělávací nabídky aplikace Filmora – 7,99 $

Studentské plány jsou nabízeny v pravidelných měsíčních a čtvrtletních platebních možnostech. Wondershare však nabízí 20% a 30% slevu pro své roční a celoživotní plány. Ceny ročního a doživotního tarifu se liší pro platformy Windows a Mac.

Pro Windows mohou studenti získat Filmora X za 31,99 $ (710 Kč) a 39,99 $ (877 Kč) za roční tarif. Pokud jde o plán Lifetime, mohou jej získat za 48,99 $ (1075 Kč) místo 69,99 $ (1535 Kč). To je sleva 21 $ (460 Kč).

Na druhou stranu uživatelé počítačů Mac mohou mít roční plán za 35,99 $ (789 Kč), což je o 20 % méně z 44,99 $ (987 Kč). Doživotní plán je nyní 48,99 $ (1075 Kč), což je o 30 % méně z původních 69,99 $ (1535 Kč).

Filmora – studentské ověření od Student Beans

Abyste mohli tyto slevy využívat, musíte být ověřeni jako student. Ověření je umožněno ze strany Student Beans, populární Student Loyalty Network. Před zakoupením studentského plánu se tedy stačí přihlásit k platformě a postupovat podle registračních pokynů. Je to tak jednoduché…

Studentská sleva je však spojena s vaším účtem Wondershare. Nelze jej prodat ani převést. Všechny zakoupené licence jsou samozřejmě pouze pro individuální použití.

Aplikace pro úpravu videa Filmora pro učitele

Pro učitele, ať už jsou to univerzitní lektoři nebo učitelé základních škol, Wondershare rovněž poskytuje slevy. Plán je však založen na nabídkách (quote-based), protože je přizpůsoben jejich potřebám a preferencím.

Kromě toho má Wondershare také jednodušší produkt přizpůsobený pro vzdělávací účely. Jmenuje se Wondershare DemoCreator. Díky tomu můžete zaznamenávat ukázky videí, prezentace, hry a výukové programy. Poté lze vaše záběry upravit a učinit je pro studenty více prezentovanými.

Díky funkci screen and camera capture můžete snadno vytvářet materiály pro kurzy pro blended a flipped setupy výuky. Je to skvělé řešení také pro hráče. Software vám umožňuje přidávat recenze a vyprávění vašich herních zážitků. A co víc, poskytuje také nástroje pro anotace a titulky. Patří mezi ně překryvné vrstvy (overlays), šipky (arrows) a bannery (banners).

Filmora - ceník. Zdroj: filmora.wondershare.com

Filmora – ceník. Zdroj: filmora.wondershare.com

Vyzkoušejte aplikaci na úpravu videa Filmora zdarma

Nejlepší způsob, jak skutečně zjistit, zda je Filmora pro vás to pravé, je vyzkoušet si ji pomocí bezplatné zkušební verze. Tímto způsobem získáte přístup ke všem prémiovým funkcím a uvidíte, zda software vyhovuje vašim potřebám.

Přijde vám aplikace na úpravu videa drahá?

Není to jen o ceně, ale také o času, který investujete do osvojení aplikace na úpravu videa. Pokud věříte, že nemáte talent (nebo čas, nebo nervy, nebo výkonný počítač,…) na úpravu videa, možná se vyplatí přenechat tento úkol videoprodukci Zábavná média. Nebojte, nestojíme milion. A pokud video natočíte a na nás necháte pouze postprodukci videa, tak to budete mít ještě levnější!

Kontaktujte nás, nebo o nás napřed zjistěte více.

Pavel Drahonovsky
Sdílet:  
Mohlo by vás zajímat
Kontakt

Nech si od nás natočit video
nebo si poradit

  Všechny položky označené * jsou povinné

  Zábavná média s.r.o.

  • V Novém Hloubětíně 874/12
  • 198 00, Praha 14
  • IČ: 09542515
  • Tel.: +420 775 927 800
  • E-mail: obchod@zabavnamedia.tv