obchod@zabavnamedia.tv +420 775 927 800

Vlastníte či provozujete kavárnu a chcete zvýšit povědomí o své skvělé výběrové kávě? Chcete, aby více lidí vědělo, jak skvělé dorty a zákusky nabízíte? Rádi byste rozšířili povědomí o svém podniku a nalákali do něj více lidí? Tak to jste na správné adrese a čtete správné řádky. Váš podnik si zaslouží, aby o něm svět věděl. Pokud se ptáte, jak toho docílit? Odpověď je jednoduchá – vytvořit mu správnou a dobře cílenou reklamu.

Proč je dobré marketingové video pro vaši kavárnu?

Marketing je v dnešní době alfa i omega úspěchu vašeho podniku. Určitě není dobré podcenit jeho sílu, protože dokáže velké věci. Výhod natočení marketingového videa či přímo reklamy je mnoho. Tak třeba autentické pohyblivé záběry přímo z interiéru či exteriéru kavárny přilákají pozornost návštěvníků, protože z nich ucítí příjemnou atmosféru kavárny. Představte si zpomalený záběr, na němž barista nalévá našlehané mléko do čerstvě uvařené kávy. To každý dostane chuť si k vám na takové kafíčko zajít. A pokud budete cílit i na milovníky sladkého či slaného například detailním záběrem na dortík nebo obložený sendvič, jistě se každému začnou sbíhat sliny a začnou hledat adresu vaší kavárny, protože tam si budou moct takové dobroty dát.

Vaše kavárna se na sociálních sítích neztratí

Chcete svoji kavárnu propagovat na sociálních sítích či stránkách, ale nevíte jak? To nám vůbec nevadí. Pomůžeme vám vymyslet prakticky celou marketingovou strategii, včetně videa či fotek, které postupně přilákají pozornost. Pokud třeba tušíte, jak by reklama měla vypadat, jen potřebujete dočesat drobné detaily, tím lépe pro vás i nás. Nikdo totiž nezná váš podnik tak dobře jako vy, proto jsou důležité všechny detaily a informace, které povedou k vytvoření kvalitní reklamy, díky které se později ve vašem podniku dveře netrhnou.

Mrkněte se také na konkurenci a nechte se inspirovat zde:

Myslete na více věcí, které reklama zahrnuje

Dále je také důležité si promyslet, na koho a jak chcete reklamou cílit? Máte domácí bezlaktózové mléko? Pečete si vlastní chléb pro jedinečný sendvič? Máte výběrovou kávu, o které víte, že zachutná každému? Všechny tyto unikátnosti se dají zahrnout do strategie, která se k reklamě váže.

Nezapomeňte také si nastavit rozpočet, tedy kolik prostředků můžete a chcete do tvorby reklamy a jejího zveřejnění vložit. Za nás tady opravdu můžeme říct, že se vyplatí nebát se vložit do propagace finance. Mnohdy se totiž stává, že se majitel podniku bojí do reklamy vložit peníze a poté od marketingové agentury očekává zázraky. Tak to ale bohužel málokdy funguje. Kvalitní reklama si žádá kvalitní práci, kterou je potřeba náležitě

 

Pak už jen stačí obrátit se na nás s důvěrou. Našim cílem pak bude vytvořit pro vás opravdu autentickou reklamu, která váš podnik ukáže v tom úžasném, neobyčejném a jedinečném světle. Se správnou reklamou si totiž vaše kafčo a dortík užije mnohem více lidí.

Kateřina Mazánková
Sdílet:  
Mohlo by vás zajímat
Kontakt

Nech si od nás natočit video
nebo si poradit

  Všechny položky označené * jsou povinné

  Zábavná média s.r.o.

  • V Novém Hloubětíně 874/12
  • 198 00, Praha 14
  • IČ: 09542515
  • Tel.: +420 775 927 800
  • E-mail: obchod@zabavnamedia.tv