obchod@zabavnamedia.tv +420 775 927 800

Při naší jarní dovolené, během které jsme navštívili Tenerife, jsme se potkali a seznámili s významnou postavou českého showbusinessu s Agátou Hanychovou. Agátu asi nemusíme představovat, ale pokud ji ještě neznáte, jedná se o poměrně kontroverzní postavu na české scéně. Agáta je česká modelka, majitelka modelingové agentury a příležitostně také herečka či moderátorka. Mezi veřejností je známá také jako módní návrhářka. Do povědomí se dostala díky výhře v České Miss, avšak nyní se krom modelingu věnuje také charitativním akcím. My ale můžeme s klidem říct, že se jedná o sympatickou dámu, se kterou bylo velmi milé trávit čas, stejně jako s jejími kamarádkami.

Plácli jsme si a šlo se na věc

Slovo dalo slovo a pro surfařskou a cestovní společnost Gipsytrip.cz, konkrétně pak pro jejich SURF VILA, která poskytuje ubytování i instruktory pro nadšence do surfování na Tenerife, jsme natočili video o tom, jak Agáta a její kamarádky surfovaly. S naší kamerou jsme byli jak na začátku jejich výletu na souši, když holky trénovaly základní pohyby, tak i ve vodě, když už si zkoušely sjet menší vlnky. S holkami jsme absolvovali i další tréninky a s kamerou jsme měli možnost zachytit i okamžik, když si holky sjely svoji první vlnu. Všechny byly ze surfování nadšené. Přesvědčte se na videu níže, stojí to za to!

Postprodukce aneb co vše je za minutovým videem

Co vše je za výsledným videem, je oříšek celého natáčení. Ačkoliv divák vidí pouze minutu videa, můžeme vám odhalit, že za tím vším je několik natáčecích dnů a téměř 8 hodin práce se samotným videem, kam patří například střih či hudba. Takže dát do kupy takové video obnáší kromě natáčení také dost hodin tzv. postprodukce. Ale víme, že ta péče, kterou věnujeme každému videu se vyplatí, promítne se do výsledku a všichni jsou spokojeni. A tím se řídíme, nejedeme na kvantitu, ale na kvalitu.

 

Chtěli byste natočit také takové video? Trénujete nějaký sport a rádi byste zachytili své zlepšení či jen emotivní radostné momenty? Napište nám, rádi pro vás natočíme podobné video! My se vám ozveme a společně vymyslíme koncept videa, ke kterému se budete rádi vracet.

Lubomír Novohradský
Sdílet:  
Mohlo by vás zajímat
Kontakt

Nech si od nás natočit video
nebo si poradit

  Všechny položky označené * jsou povinné

  Zábavná média s.r.o.

  • V Novém Hloubětíně 874/12
  • 198 00, Praha 14
  • IČ: 09542515
  • Tel.: +420 775 927 800
  • E-mail: obchod@zabavnamedia.tv