obchod@zabavnamedia.tv +420 775 927 800

Jak natočit produktové video? Je to tvrdší oříšek, než si zřejmě myslíte; pokud plánujete vytvořit profesionální produktové video.

Videoprodukce Zábavná média se vám ale rozhodla pomoci. Zapomeňte na strohý článek, který vám pramálo dá. Připravili jsme pro vás dlouhý, podrobný seriál o této problematice. Až si vše přečtete, budete vědět, že máte nějaký ten základ v této tematice. Ale nezapomeňte: zejména praxe dělá mistra, nejen teorie.

V novém seriálu Zábavných médií vás provedeme různými aspekty tvorby produktového videa, včetně vytváření produktových fotek a výběru výkonného počítače pro úpravu videa. Zkrátka je toho hodně: tolik, že do konce se pročtou jen ty nejvytrvalejší a nejtrpělivější z vás. Nicméně: píle přináší ovoce :).

Pokud si nejste jisti, že to zvládnete, můžete si nechat od nás poradit, nebo rovnou natočit kvalitní produktové video. Získejte během chvilky představu, kolik to stojí (zhruba). Jsme připraveni poskytnout divákům dobrá videa i s nízkým budgetem. A jestli nás chcete předem trochu poznat, doporučujeme:

Profesionální videoprodukce Praha za dostupnou cenu není jen v pohádkách…

Tip na začátek ohledně produktového videa

Nemáte čas do detailu zjišťovat, jak vytvořit nejlepší produktové video? Pak pro vás máme dobrou zprávu: Zábavná média si pro své věrné čtenáře připravili také články podstatně kratšího rozsahu ohledně toho, jak na tvorbu marketingového videa. Zde je pár tipů:

Pavel Drahonovsky
Sdílet:  
Mohlo by vás zajímat
Kontakt

Nech si od nás natočit video
nebo si poradit

  Všechny položky označené * jsou povinné

  Zábavná média s.r.o.

  • V Novém Hloubětíně 874/12
  • 198 00, Praha 14
  • IČ: 09542515
  • Tel.: +420 775 927 800
  • E-mail: obchod@zabavnamedia.tv