obchod@zabavnamedia.tv +420 775 927 800

Máme tu první díl o nejlepším VFX softwaru pro kreativce!

Ohromte publikum nejlepším VFX softwarem pro odborníky na vizuální efekty.

VFX software umožní obohatit vaše videa poutavými speciálními efekty, které dodají profesionální, postprodukční nádech

 • Blockbusterům,
 • Reklamám
 • Online obsahu
 • Vizuálním assetům,…

Pomocí softwaru pro video efekty máte možnost přidat do záběrů celou řadu efektů a grafiky: od jednoduchých úprav barev a osvětlení až po compositing a chroma-keying (klíčování).

Vizuální efekty jsou skvělým způsobem, jak upoutat pozornost publika. Ve spojení se správným softwarem pro úpravu videa můžete vyprávět jedinečné a úžasné příběhy; vyniknout nad konkurencí.

Seznam níže pokrývá aplikace pro různé úrovně zkušeností a budgetu, pro Windows i Mac OS. Takže bez ohledu na to, jak, proč a kde jste kreativní, zde zjistíte, který software pro vizuální efekty nejvíce odpovídá vašim potřebám.

Pokud se váš notebook začíná dusit pod tíhou všech vašich renderů, podívejte se také na nejlepší laptopy pro úpravu videí.

Nejlepší VFX software – seznam kvalitních aplikací pro vizuální efekty

Adobe After Effects – VFX software

Zkrátka a dobře, nejlepší VFX software.

Proč koupit VFX software?

 • Široká nabídka nástrojů
 • Dokonalá integrace s Premiere Pro
 • Industry-standard kvalita efektů

Proč se vyhnout VFX softwaru?

 • Náklady na předplatné se sčítají…
 • Strmá křivka učení

Adobe After Effects – Popis VFX softwaru

Adobe After Effects představuje celkově nejlepší VFX software na trhu. Používá se v kreativním průmyslu a pomáhá ve své branži definovat, co a jak nástroje pro vizuální efekty dovedou; kudy se budou VFX aplikace ubírat.

K tomuto programu by sedělo přízvisko „velmoc vizuálních efektů“. Nabízí tolik všestrannosti a možností nejen pro profesionální videodesignéry, ale i pro o něco méně zkušené uživatele. Naučit se v této VFX aplikaci zřejmě nebude procházka růžovým sadem. Poté ale dovedete vytvořit (téměř) vše, co si zamanete. Navíc Adobe (i celé YouTube) přináší řadu vynikajících výukových programů, které vám ukáží (nejen) základy

After Effects je komplexní video compositing software package. Rozhodně to není nic pro začátečníky v oblasti video editace a vizuálních efektů; skutečně, jedná se spíše o lahůdku profesionálů… Pokud jste zakořeněni v ekosféře Adobe, je to ideální volba, protože se dokonale integruje s dalšími kreativními Adobe aplikacemi, jako je Adobe Premiere Pro. Dokonce tento VFX software lze i používat spolu s některými dalšími programy na úpravu videa.

SOUVISEJÍCÍ: 11 nejlepších video editorů na operační systém Linux pro snadnou úpravu videí

Dále se můžete těšit například na nástroj pro spolupráci na videu (video collaboration tool), který vám umožní diskutovat o vaší práci s ostatními v reálném čase: ideál pro projekty se vzdálenými týmy a dokončování změn s klienty. Zkombinujte to s vylepšeným power managementem a máte vítěze.

Jak lze očekávat u profesionálního multiplatformního produktu Adobe, nemůžete si jej koupit přímo: je dodáván pouze jako součást předplatného Creative Cloud. S předplatným All Apps můžete získat přístup k celé sadě Adobe. Pokud se vám to zdá příliš, můžete si After Effects předplatit samostatně měsíčně nebo ročně.

Adobe After Effect - uživatelské rozhraní; Zdroj: makeuseof.com

Adobe After Effect – uživatelské rozhraní; Zdroj: makeuseof.com

Podívejte se na druhý díl o nejlepším VFX softwaru pro kreativce!

Pavel Drahonovsky
Sdílet:  
Mohlo by vás zajímat
Kontakt

Nech si od nás natočit video
nebo si poradit

  Všechny položky označené * jsou povinné

  Zábavná média s.r.o.

  • V Novém Hloubětíně 874/12
  • 198 00, Praha 14
  • IČ: 09542515
  • Tel.: +420 775 927 800
  • E-mail: obchod@zabavnamedia.tv