obchod@zabavnamedia.tv +420 775 927 800

Zábavná média se baví nejen za kamerou! Nedávno jsme se vrhli do netradiční výzvy: uspořádat turnaj v hokejbalu a blejskout se před světem.

Improvizace patří nejen do sportu

Proč se omezovat na Prahu? Raději jsme se šli provětrat do Krušných hor, až k hranicím republiky: do Klášterce nad Ohří. Zdejší sportovci nejsou žádné slečinky. Před kamerou se ukázaly ve své nejlepší formě! Ze zápasu sršela obrovská energie. V městečku s bezmála 15 tisíci obyvateli se střetlo 7 týmů o 8 až 10 hráčích: nejen z Ústeckého kraje, ale i ze Středočeského. Hrálo se celý den!

Klášterec nad Ohří

Klášterec nad Ohří

Organizace ani natáčení naštěstí nebylo krušné. S tímto žánrem nemáme moc zkušeností, a o to víc jsme se těšili na tento projekt. Samozřejmě jsme museli trochu improvizovat, ale na to jsme zvyklí. Museli jsme být pozorní jako Jaromír Jágr, aby nám neunikl žádný důležitý moment. Posuďte sami, jak to dopadlo.

Dostaneme váš zápas na obrazovky!

Toto akční natáčení jsme si ohromně užili. Rádi si ho zopakujeme, abychom se zlepšili.

Chcete zvěčnit vaši sportovní akci? Od hokeje po fotbal, rádi natočíme a sestříháme váš zápas! Nezáleží, zda preferujete prostý záznam sportovní akce, nebo něco poutavějšího a originálnějšího.

Klášterec nad Ohří - zimní stadion

Klášterec nad Ohří – zimní stadion

Kontaktujte nás. Nechte zábavu proniknout z hřiště do éteru v tom nejlepším světle. Věříme, že s profesionální pražskou videoprodukcí, se Zábavnými médii, nebudete zklamáni.

Pavel Drahonovsky
Sdílet:  
Mohlo by vás zajímat
Kontakt

Nech si od nás natočit video
nebo si poradit

  Všechny položky označené * jsou povinné

  Zábavná média s.r.o.

  • V Novém Hloubětíně 874/12
  • 198 00, Praha 14
  • IČ: 09542515
  • Tel.: +420 775 927 800
  • E-mail: obchod@zabavnamedia.tv