obchod@zabavnamedia.tv +420 775 927 800

V minulých dílech…

… jsme se podívali na nejlepší notebooky 2v1 pro kreativce. Nyní, na závěr, jako takový bonus poskytneme pár super rychlých tipů, jak vybrat konvertibilní notebook pro vaše kreativní potřeby.

Co hledat u nejlepších notebooků 2v1 pro kreativce?

Kreativním profesionálům nejlepší notebooky 2v1 umožní přecházet mezi úpravami pomocí stylusu k odesílání e-mailů a psaní návrhů klientům, a to bez nutnosti přepínat zařízení nebo přerušovat workflow.

Ne všechny konvertibilní notebooky však fungují stejně. Kromě rozdílů ve velikosti a specifikacích se hybridní funkce liší od jednoho zařízení k druhému. Mnoho zařízení 2v1 se při přechodu z režimu notebooku do režimu tabletu spoléhá na jejich panty. Některá jsou ale dodávána s odnímatelnou klávesnicí a trackpadem, které jim dodávají výrazný dojem tradičního tabletu. Hrstka, jako je Microsoft Surface Laptop Studio, se může pochlubit designem inspirovaným stojanem, který může být vhodnější pro práci designera.

Microsoft Surface Laptop Studio. Zdroj: microsoft.com

Microsoft Surface Laptop Studio. Zdroj: microsoft.com

Kromě designu je také důležité vzít v úvahu dostupnost portů a slotů pro karty, rozlišení obrazovky a podporu barev a samozřejmě také vnitřnosti.

Mějte na paměti, že většina notebooků 2 v 1 musí zůstat co nejtenčí a obětovat prostor, který mohl být použit pro vložení samostatné grafické karty, natož výkonné grafiky. Pokud tedy chcete pomocí svého notebooku spojit dohromady 10minutová videa ve 4K nebo upravit 50 nebo více obrázků ve vysokém rozlišení denně, ušetřete si spoustu času a frustrace, a pořiďte si notebook s mohutnějšími komponenty.

Jinak nejlepší notebooky 2v11 nabízejí více než dostatek výkonu a všestrannosti pro vaše počítačové potřeby.

Pavel Drahonovsky
Sdílet:  
Mohlo by vás zajímat
Kontakt

Nech si od nás natočit video
nebo si poradit

  Všechny položky označené * jsou povinné

  Zábavná média s.r.o.

  • V Novém Hloubětíně 874/12
  • 198 00, Praha 14
  • IČ: 09542515
  • Tel.: +420 775 927 800
  • E-mail: obchod@zabavnamedia.tv