obchod@zabavnamedia.tv +420 775 927 800

Nejdříve jsme se prezentaci jednotlivých modelů notebooků pro grafický design. Poté jsme se věnovali radám ohledně levných notebooků pro grafické designery (viz poslední díl). Tato, závěrečná část se bude věnovat podstatně jiné tematice.

Výběr nejlepšího levného notebooku pro grafický design nemusí být hardcore

Výběr levného notebooku může být obtížný, zvláště když se vám nabízejí všechny ty lákavé prémiové modely. Ale pokud se „podíváte za lesk“, spatříte ve výše uvedeném přehledu nejlepších levných notebooků pro grafický design mnoho schopných laptopů, které vám umožní pracovat pohodlně a efektivně.

Snad vás Jacob Cass z justcreative.com dovedl inspirovat, abyste se blíže podívali na uvedené budget laptopy a uvědomili si zásadní věc: to, že nemáte zrovna peněz na rozdávání, neznamená, že nemůžete být úspěšní.

Notebook pro grafický design – Často kladené otázky

Jaký je nejlepší levný notebook pro grafické designéry v roce 2022?

Lenovo IdeaPad Flex 5 14 je obecně považován za nejlepší levný notebook pro grafické designéry. Tento laptop  je vybaven výkonným procesorem AMD CPU+GPU a 16 GB RAM, které poskytují skvělý, plynulý zážitek. Také díky  inovativnímu designu je to jistě výhodná nabídka.

Lenovo IdeaPad Flex 5. Zdroj: notebooky.heureka.cz

Lenovo IdeaPad Flex 5. Zdroj: notebooky.heureka.cz

Jaký je nejlepší levný notebook pro úpravu fotografií a videa?

HP Envy x360 je nejlepší levný notebook pro úpravu videa a fotografií. Notebook má prémiovou povrchovou úpravu, a to bez prémiové ceny.

Díky výkonné kombinaci procesoru a integrovaného GPU toho tento notebook nabídne opravdu hodně kreativním a animátorům.

To nejlepší? Jedná se o 15palcový notebook s dotykovou obrazovkou pro lepší zobrazení a celkový komfort.

HP ENVY x360 Laptop. Zdroj: support.hp.com

HP ENVY x360 Laptop. Zdroj: support.hp.com

Jaký je nejlepší notebook pro grafický design do 500 dolarů?

Nový Microsoft Surface Go 2 je nejlepší notebook pro grafický design za méně než 500 dolarů. Výkon, který tento notebook velikosti tabletu nabízí, je výjimečný. Díky vylepšené výdrži baterie oproti předchozí verzi je perfektní volbou pro práci na cestách.

Microsoft Surface Go 2. Zdroj: mall.cz

Microsoft Surface Go 2. Zdroj: mall.cz

Jak vybrat nejlepší notebook pro grafický design pod 500 $?

Při hledání nejlepších notebooků pro grafický design pod 500 $ budete mít pochopitelně  omezené možnosti, pokud jde o specifikace. Je každopádně třeba mít na paměti určité body

Nejprve se rozhodněte ohledně operačního systému. V této cenové kategorii zpravidla volíte mezi Chrome OS a Windows. Chrome OS je lehký, nenáročný, uživatelsky přívětivý: poběží hladce i na notebooku s low-end specifikacemi.

Také budete mít možnost se rozhodnout pro formát, typ designu: tablet PC (notebook 2v1) vs. tradiční design notebooku. Zde záleží na vaší preferenci a povaze práce.

A konečně, nespokojte se s ničím menším než 1080p, pokud jde o rozlišení.

Který notebook na grafický design je nejlepší pro umělce?

Apple Macbook Air je nejlepší notebook na grafický design pro umělce a kreativce k vytváření nádherného obsahu. Lehký notebook s výkonným čipem M1 nabízí úžasný výkon pro grafický design, střih videa ve 4K a mnoho dalšího. Výdrž baterie je také kolem 11 hodin na jedno nabití, což z ní dělá dobrou volbu pro umělce.

Apple MacBook Air

Apple MacBook Air

Jaký je nejlepší levný notebook pro grafický design?

Acer Nitro 5 je nejlepší levný notebook grafický design. Je ideální pro příležitostné hraní her a grafický design s minimálním lagováním. S dvouventilátorovým chladicím systémem, podsvícenou klávesnicí, vysokým rozlišením displeje a působivým designem + kvalitou sestavení… je to neuvěřitelná nabídka za tu cenu.

Jaký je nejlepší budget notebook pro home office?

Huawei MateBook X Pro je nejlepší budget notebook pro práci z domova. Procesor a GPU jsou tak působivé, že vám vaše klasické, kancelářské PC nebude chybět. Blesková rychlost a dostatek prostoru s dlouhou výdrží baterie dávají tomuto modelu náskok před ostatními notebooky.

Pavel Drahonovsky
Sdílet:  
Mohlo by vás zajímat
Kontakt

Nech si od nás natočit video
nebo si poradit

  Všechny položky označené * jsou povinné

  Zábavná média s.r.o.

  • V Novém Hloubětíně 874/12
  • 198 00, Praha 14
  • IČ: 09542515
  • Tel.: +420 775 927 800
  • E-mail: obchod@zabavnamedia.tv