obchod@zabavnamedia.tv +420 775 927 800

Unikátní přehled od Digital Camera World vám odhalí nejlepší MacBooky pro úpravu fotografií: od cenově dostupných modelů až po nejnovější výkonné laptopy

Investice do jednoho z nejlepších MacBooků pro editaci fotografií může být skvělý způsob, jak upgradovat workflow: zvláště pokud jste fotograf, který potřebuje tenký, ale výkonný notebook. MacBooky jsou známé svou popularitou v kreativních kruzích. Obsahují výkonné komponenty, díky kterým se postprodukce obrázků stane efektivnější.

Nejnovější MacBooky M2 jsou skutečnou silou, se kterou je třeba počítat. Nicméně odborníci z Digital Camera World věří, že 14palcové a 16palcové laptopy MacBook Pro s hardwarem M1 Pro a M1 Max jsou stále více než dostačující pro photo editing. Mohou být vybaveny ohromnou 64GB RAM a jejich ultrajasné Liquid Retina XDR displeje jsou ohromující. 16palcová verze nabízí pohodlnější práci než její menší sourozenci.

Liquid Retina XDR. Zdroj: techspot.com

Liquid Retina XDR. Zdroj: techspot.com

Úhledný a stylový Apple design činí nejlepší MacBooky pro úpravu fotografií nejen nenáročnými na oči, ale také maximálně funkčními. Zeptejte se uživatele MacBooku, proč investovali do systému Apple, a pravděpodobně bude povídat o skvělém uživatelském zážitku, od velkého trackpadu až po vysoce kvalitní Retina displej.

MacBooky navíc bývají poměrně lehké a tenké. To z nich dělá skvělou volbu pro fotografy, kteří potřebují upravovat své snímky na cestách. Operační systém macOS je navíc skvělý pro provoz nejlepšího softwaru pro úpravu fotografií; a vlastně i nejlepšího softwaru pro úpravu videa.

Jednou z nejlepších vlastností MacBooku přenositelnost. Nicméně NEJ MacBooky pro úpravu fotografií mají i tendenci nabízet skvělou výdrž baterie. Lze tedy strávit celý den úpravou obrázků, aniž byste museli přerušovat práci kvůli hledání zdroje energie.

Výdrž baterie. Zdroj:: techcrunch.com

Výdrž baterie u Macbooků. Zdroj:: techcrunch.com

Napřed se podívejme na to, jaké parametry hledat v MacBooku. Poté přistoupíme k samotnému přehledu nejlepších MacBooků pro úpravu fotografií.

Pavel Drahonovsky
Sdílet:  
Mohlo by vás zajímat
Kontakt

Nech si od nás natočit video
nebo si poradit

  Všechny položky označené * jsou povinné

  Zábavná média s.r.o.

  • V Novém Hloubětíně 874/12
  • 198 00, Praha 14
  • IČ: 09542515
  • Tel.: +420 775 927 800
  • E-mail: obchod@zabavnamedia.tv