obchod@zabavnamedia.tv +420 775 927 800

Jsme firma, která vám pomůže rozjet (nejen) Spotify kánál!

Prosadit se na Spotify je, lehce řečeno, těžký balón. Můžete mít hlas lepší než Ava Max. Můžete být schopen zaujmout ve vašem podcastu více než Dax Shepard. Můžete najít nejzajímavější téma pod sluncem pro vaši podcastovou show. Ale než se (možná) prosadíte v moři dalších talentů, tak to potrvá.

Lze tento proces urychlit? Lze ten proces „pojistit“? Rozhodně ano! Začněte třeba tím, že si přečtete naši sérii článků zaměřenou na pomoc tvůrcům na Spotify.

Můžete udělat ještě něco navíc, abyste co nejdříve doletěli do internetového nebe? Ano…

Učit se, učit se, učit se… Nestačí!

Studium příruček a návodů je jedna věc, praxe je věc druhá. Zakoupit si high-end typu SONY PXW-400KF není nic těžkého (pokud jste milionář). Ale věřte, že až kameru poprvé (nebo i „potisícé“) zapnete, výsledek bude mít na míle daleko od profesionality.

Proč?

Unavený student

Praxe… Sedět hodiny nad pixelovými či papírovými učebnicemi nestačí.

Možná seženete čas a sílu na intenzivní trénink s digitální kamerou a, pokud vám v žilách proudí krev kreativce, se za pár let vyšplháte na úroveň profesionálního kameramana.

Ale co zvuk? Osvětlení? Postprodukce? A, vůbec, jak vybrat optimální gear?

To také zvládnete?

Není efektivnější se soustředit na samotnou tvorbu a technickou stránku nechat na profesionálech? S profesionální videoprudukcí dovedete zhmotnit řadu vašich představ, které by jinak skončily v říši snů, případně neúspěšným pokusem. Pokud tedy nejste genius.

… Jste? Tak svou genialitu vložte do samotné show a ušetřete energii díky profesionální videoprodukci. O váš projekt se postaráme od A do Z: od přípravy prostoru a techniky po postprodukci. A co víc, protože sami působíme na Spotify, můžeme vám dát cenné rady.

Co činí Zábavná média profesionální videoprodukcí?

Jako správná profesionální videoprodukce, disponujeme kvalitním audio rozhraním i dalším profi vybavením pro nahrávání audia i videa. A, jak jsme nastínili výše, máme i druhý důležitý díl skládačky: zkušenosti, a to mnohaleté; i v zahraničí!

Protože nás práce baví, přirozeně nabízíme uspokojivou cenu se skvělým výsledkem. Nenahráváme v žádné „popelnici“, ale v moderní prostorné kanceláři.

Spolupráce s pražskou videoprodukcí dle vašich představ

Potřebujete pomoci s audiem? Potřebujete pomoci s videem? Se scénářem? Nebo jen poradit?

Chcete pouze dobrý prostor na natáčení? Chcete pomoci s nahráváním prvních epizod? Nebo chcete, abychom za vás udělali úplně všechno? Abychom nápad dostali z vaší hlavy (či úst) do éteru v té nejlepší podobě?

Malá či velká, krátkodobá či dlouhodobá… Každá spolupráce je možná se Zábavnými médii!

Spolupráce

Tak na co čekáte? Pokud hledáte pražskou videoprodukci, navštivte nás V Novém Hloubětíně 874 (Praha 14). Společně vytvoříme projekt, který bude odpovídat vašim představám. Umíme zdaleka nejen podcasty na Spotify!

Hluboké přemýšlení

Náš čas na tomto světě není nekonečný. Soustřeďte se jen na důležité. Rozvíjejte se v tom, co vám jde. Buďte mistr ve svém oboru, spíše než „average Joe na všechno“.

Pavel Drahonovsky
Sdílet:  
Mohlo by vás zajímat
Kontakt

Nech si od nás natočit video
nebo si poradit

  Všechny položky označené * jsou povinné

  Zábavná média s.r.o.

  • V Novém Hloubětíně 874/12
  • 198 00, Praha 14
  • IČ: 09542515
  • Tel.: +420 775 927 800
  • E-mail: obchod@zabavnamedia.tv