obchod@zabavnamedia.tv +420 775 927 800

Do kterých podcast adresářů odeslat váš pořad? Tuto otázku si klade snad každý začínající podcaster. Naštěstí si stačí přečíst tento článek, a (snad) pak už budete vědět.

Pokud to myslíte vážně s tím, aby se váš podcast dostal před co nejvíce očí, neexistuje způsob, jak to obejít: musíte ho zařadit do tolika adresářů podcastů, do kolika jen můžete.

Adresáře podcastů jsou způsobem, jak vaše cílové publikum najde a (doufejme) začne sledovat váš obsah, takže jsou klíčem k úspěchu vašeho pořadu.

Proto v tomto článku vysvětlíme, co jsou to adresáře podcastů a jak fungují. Poté vám poskytneme seznam sedmi hlavních adresářů, kam byste měli svůj podcast odeslat; spolu s 25 dalšími místy, kde se může vyplatit vaší show distribuovat pro maximální viditelnost.

Obsah - Najdi si rychlou odpověď!

Adresáře podcastů: co jsou zač?

Adresář podcastů je aplikace pro poslech; je to místo, kde se „setkávají“ podcasty a jejich posluchači, podobně jako se na trhu střetává nabídka s poptávkou. Posluchači podcastů vyhledávají, odebírají a poslouchají váš podcast pomocí zvoleného adresáře podcastů.

Mezi nejvíce oblíbené adresáře podcastů patří Apple Podcasts, Spotify a Google Podcasts.

Pro podcastery je adresář podcastů posledním krokem na cestě vytváření a distribuce podcastů. Poté, co váš pořad nahrajete a upravíte, jej uploadnete do vašeho hostitele podcastů. Následně, pokud jste odeslali RSS (Really Simple Syndication) svého pořadu do různých adresářů podcastů, tak dané adresáře se automaticky aktualizují o vaše nejnovější epizody.

Pokud jsou vaši posluchači přihlášeni k odběru vašeho podcastu, uvidí každou novou epizodu, jakmile ji publikujete na vaší hostitelské platformě podcastu.

Aplikace Spotify na desktopu

Jak distribuujete podcasty?

Nejjednodušší odpovědí je, že musíte odeslat RSS odkaz svého pořadu do adresářů podcastů.

Postup, jak nalézt odkaz na váš RSS kanál, závisí na tom, na které hostingové platformě je umístěn váš podcast. Než odešlete pořad do libovolného adresáře, budete se muset poradit s hostitelem podcastu, abyste nalezli vaši jedinečnou URL adresu RSS zdroje a měli ji po ruce.

Odeslání RSS kanálu do adresáře podcastů je jednorázová akce; poté se adresář automaticky aktualizuje s každou vaší novou epizodou. Níže se dostaneme k podrobnostem o odesílání vašeho RSS zdroje do různých podcastových adresářů.

rss (really simple syndication)

Proč uvést váš podcast ve více adresářích podcastů

Mnoho adresářů podcastů, jako jsou Overcast a Pocket Casts, jednoduše agreguje epizody z Apple Podcasts – takže podcasterům stačí odeslat jejich RSS kanál do Apple Podcasts a hotovo.

Ale pokud zůstanete čistě u této strategie, budete přicházet o přítomnost na těch poslechových aplikacích, do nichž obsah není dodáván ze strany společnosti Apple. Odeslání pořadu pouze do Apple Podcasts znamená omezení potenciálního publika vašeho pořadu.

pocket casts logo

8 TOP adresářů podcastů, na které se zaměřit v prvé řadě

I když je dobrým pravidlem, aby byla vaše show uvedena v co největším počtu adresářů pro maximální expozici, nemůžeme ignorovat skutečnost, že máte omezený čas a šířku pásma (bandwitch).

Zejména pokud právě začínáte, může být zdrcující dát si za úkol vyhledat a zaregistrovat svůj podcast v každém možném adresáři –

Proto vám raději přinášíme seznam 8 nejlepších adresářů podcastů, na které byste se měli zaměřit jako první:

iheartradio logo

1. Apple Podcasts (iTunes) – jeden z nejlepších podcastových adresářů

Apple Podcasty by měly být vaší prioritou číslo jedna, protože jde o jeden z největších adresářů podcastů na světě, honosící se 28 miliony posluchačů. A jak je uvedeno výše, několik menších adresářů stahuje k sobě obsah z Apple Podcasts. Pokud zde váš podcast není uveden, přijdete o obrovské publikum; nemluvě o tom, že vás jako profesionálního podcastera nemusí brát vážně, jestliže váš pořad není uveden u společnosti Apple.

Apple podcasts

Proto neváhejte s čtěte, jak odeslat podcast do Apple Podcasts

 1. Vytvořte si Apple ID (pokud (pokud jím ještě nedisponujete) a ověřte jej v aplikaci iTunes
 2. Přihlaste se do Apple Podcasts Connect a postupujte podle pokynů k nastavení účtu

join apple podcast connect

 1. Po vytvoření účtu vyberte ikonu „+“ v levém horním rohu obrazovky a přidejte RSS zdroj vašeho podcastu

přidat podcast na apple podcasts

Protože Apple ručně schvaluje každou žádost, může schválení vaší show trvat 24–48 hodin.

2. Spotify – jeden z nejlepších podcastových adresářů

Spotify se rychle prosazuje jako hlavní adresář podcastů – ve skutečnosti se předpokládá, že v roce 2021 předběhne Apple s 28,2 miliony posluchačů měsíčně, což je o něco více než 28,0 milionů u Apple.

UPDATE: Nejnovější statistiky ukazují, že co se očekávalo, se skutečně stalo. V současnosti (2022) Spotify používá 32,5 milionů lidí, zatímco Apple zůstává na „pouhých“ 28,5 milionech uživatelů.

Masivně populární aplikace pro přehrávání hudby v posledních několika letech nebývale investovala do podcastingové sféry. V roce 2018 odkoupila Anchor a o rok později také Gimlet Media, aby demonstrovala své odhodlání stát se hlavním hráčem na trhu podcastů.

Poslouchat na Spotify - listen on Spotify

Opět se podíváme na postup, jak odeslat podcast na Spotify

 1. Ujistěte se, že vaše show splňuje požadavky kladené ze strany Spotify
 2. Vytvořte si účet na Spotify for Podcasters
 3. Klikněte na možnost Začínáme (Get Started) na hlavním panelu alias na dashboardu.

 1. Přidejte URL adresu RSS kanálu vašeho pořadu

 1. Spotify vám zašle ověřovací e-mail pro potvrzení vlastnictví podcastu, který zamýšlíte. Zadejte kód z vašeho e-mailu na hlavní panel.
 2. Následně vyplňte požadované informace o vaší show (umístění, jazyk, poskytovatele hostingu podcastů a kategorii, případně kategorie)
 3. Nakonec klikněte na Odeslat (Submit).

Jak odeslat video podcast do Spotify s Riverside

Spotify nedávno spustilo video podcasty. Navíc se spojilo s Riverside, aby se video podcasty na jejich platformě staly bezproblémovým procesem. Tvůrci nyní mohou nahrávat ve vysoké kvalitě na Riverside a zároveň sdílet svůj podcast přímo s diváky Spotify platformy.

Chcete-li odeslat video podcast na Spotify s Riverside, postupujte takto:

 1. Otevřete nahrávací studio Riverside a pozvěte až 7 hostů, aby se připojili k nahrávce vašeho podcastu.
 2. Ve studiu klikněte na tlačítko „Nahrát“ (Record) a začněte nahrávat podcast jako obvykle. Až budete hotovi, klikněte na tlačítko stop a počkejte, až se vše nahraje.
 3. Přejděte na záznam vašeho videa a vyberte „Upravit a exportovat“ (Edit & Export), abyste mohli začít editovat a přizpůsobovat váš podcast.
 4. Jakmile dokončíte modifikace, klikněte na „Exportovat“ (Export), projděte si možnosti a znovu vyberte „Exportovat“ (Export), abyste připravili váš video podcast k exportu. (Upozorňujeme, že tato akce může několik minut trvat).
 5. Když je vaše video připraveno k exportu, přejděte na kartu náhledu a kliknutím na tlačítko Spotify přeneste svůj video podcast do Anchor k distribuci.
 6. Budete přesměrováni na Anchor, kde se můžete přihlásit nebo zaregistrovat, vybrat podcast, do kterého chcete exportovat své video, a nakonec vyplnit podrobnosti o epizodě.
 7. Jakmile budete hotovi, klikněte na „Publikovat nyní“ (Publish now) a váš video podcast se nahraje na Spotify.

3.Google Podcasts – jeden z nejlepších podcastových adresářů

Apple je sice populární, jenže existuje mnoho uživatelů Androidu; a ti nezřídkakdy tíhnou k platformě Google pro potřeby konzumace médií. Zde přichází na řadu právě Podcasty Google.

Nyní, když je Google Play Music v propadlišti dějin, představují Podcasty Google primární zdroj podcastů v ekosystému Google. Jde o bezplatný adresář, který prochází internet ve snaze nalézt a shromáždit podcastový obsah.

Jeho roboti mohou automaticky najít váš podcast sami, ale proč si váš pořad oficiálně nenárokovat, abyste zajistili, že se objeví ve výsledcích vyhledávání?

Od roku 2020 zaznamenaly Podcasty Google za svůj život 50 milionů kumulativních stažení, což nedosahuje standardů Applu a Spotify, nicméně stále to není žádná hanba.

Jak odeslat podcast do Google Podcasts?

 1. Přihlaste se do vašeho Google účtu v prohlížeči (nebo si vytvořte účet, pokud jej ještě nemáte)
 2. Přejděte do centra Google PubSubHubbub, zadejte adresu URL a RSS zdroje a klikněte na Publikovat
google podcasts - přidání podcastu - krok 1

Odeslání podcastu do Google Podcasts

 1. Přejděte do Správce Podcastů od Googlu (Google Podcasts Manager) a odešlete adresu URL zdroje RSS
Odeslání podcastu do Google Podcasts

Zadejte RSS zdroj podcastu

 1. Na váš Gmail účet obdržíte ověřovací e-mail. Zadejte ověřovací kód do Správce Podcastů a klikněte na Odeslat (Submit).

Stitcher – skvělý podcastový adresář

Stitcher je další populární aplikace pro poslech podcastů, zejména mezi uživateli Androidu.

Popularita Stitcheru je bezpochyby způsobena jeho uživatelsky přívětivými funkcemi, jako jsou doporučení a přizpůsobitelné playlisty. Funguje také v každém vozidle vybaveném Android Auto nebo Apple CarPlay – takže pokud vaše publikum pravděpodobně bude poslouchat váš podcast za jízdy, nezapomeňte jej připojit ke Stitcheru.

Jak odeslat podcast do Stitcheru

 1. Přejděte do Stitcher for Podcasters a klikněte na Přidej se k nám ještě dnes (Join us Today)

stitcher plus for creators

 1. Do vyskakovacího okna zadejte URL adresu RSS zdroje
stitcher - add your show

přidejte svou podcastovou show do Stitcheru

 1. Ověřte váš e-mail, přijměte smluvní podmínky a máte hotovo!

5. TuneIn – skvělý podcastový adresář

TuneIn je jednou z největších platforem pro audio obsah na světě se 75 miliony aktivních posluchačů měsíčně. Platforma primárně funguje jako služba streamování internetového rádia, ale TuneIn nabízí také podcasty, což z ní dělá oblíbenou volbu pro uživatele, kteří chtějí poslouchat veškerý svůj sportovní, zpravodajský a další rozhlasový obsah na jednom místě.

TuneIn je také kompatibilní s Alexa, takže je to pro vaše posluchače skvělý způsob, jak objevit a přehrávat váš podcast pomocí vašich chytrých reproduktorů.

Jak odeslat podcast na TuneIn

 1. Přejděte na stránku pro odesílání podcastů TuneIn
 2. Vyplňte formulář informacemi, jako je váš e-mail, název a žánr pořadu, stejně jako adresa URL zdroje RSS.

odeslání vašeho podcastu do TuneIn

 1. Přijměte podmínky (Terms and Conditions)

přijmout smluvní podmínky - tunein

 1. Vyberte Odeslat e-mail (Send email)

Vaše žádost by měla být zkontrolována a schválena během několika dní. V tuto chvíli budete moci nahrát svůj cover podcastu.

6. Amazon Music a Audible

Audible je nejlépe známým pro svou knihovnu audioknih, ale její mateřská společnost Amazon se také rozvětvuje do prostoru podcastingu – a očekává se, že její relativně malý počet posluchačů: 41,8 milionů, v blízké budoucnosti dramaticky vzroste.

Pokud chcete uspokojit publikum, které rádo poslouchá podcasty prostřednictvím svých zařízení s podporou Alexa (nebo které má zájem podcasty míchat do konzumace audioknih), vyplatí se odeslat svůj RSS kanál do Amazon Music a Audible.

Jak odeslat svůj podcast do Amazon Music a Audible

 1. Přejděte na stránku Amazon Music for Podcasters
Amazon Music for Podcasters - určeno pro podcasty

Amazon Music for Podcasters – určeno pro podcasty

 1. Přihlaste se ke svému účtu Amazon (nebo si jej vytvořte)
přihlásit se - Amazon

Přihlaste se do vašeho Amazon účtu

 1. Do prázdného pole zadejte odkaz na zdroj RSS, vyberte zemi cílového publika (volitelné) a klikněte na Odeslat (Submit).
Amazon - přidat podcast

Přidejte váš podcast

 1. Klikněte na Potvrdit e-mail (Confirm Email), abyste dostali potvrzovací e-mail na vaši e-mailovou adresu a ověřili, že je podcast váš.

7. iHeartRadio

Tuto online platformu pro streamování rádia můžete znát pro její hudební obsah – ale je také populární pro podcasty, zejména mezi staršími diváky. K roku 2019 platforma registrovala více než 128 milionů kumulativních uživatelů.

iHeartRadio je dostupné na stovkách zařízení, od chytrých reproduktorů po chytré telefony a nositelné technologie. Je to skvělý způsob, jak objevovat nové podcasty, protože aplikace zobrazuje osobní doporučení i top žebříčky pro různé žánry obsahu.

Jak odeslat podcast do iHeartRadio

 1. Navštivte stránku pro odesílání podcastů iHeartRadio
Připojení se do světa podcastů na iHeartRadio

Připojení se do světa podcastů na iHeartRadio

 1. Přihlaste se nebo si vytvořte bezplatný účet.
 2. Do pole výzvy zadejte RSS zdroj vašeho podcastu.
Odeslání vašeho podcastu na iHeartRadio

Odeslání vašeho podcastu na iHeartRadio

 1. Zkontrolujte podrobnosti svého příspěvku, přijměte podmínky a klikněte na Odeslat podcast.
 2. Zpracování vaší žádosti může trvat až 24 hodin; stav procesu odesílání můžete zkontrolovat na řídicím panelu iHeartRadio.

8. Podchaser

Podchaser je velká databáze podcastů s 500 000 aktivními uživateli měsíčně. Tato platforma je často označována jako „IMDb podcastů“, protože stejně jako IMDb (Internet Movie Database) je Podchaser crowdsourcovanou databází. Jeho posluchači hodnotí, recenzují a pomáhají si navzájem hledat podcasty podle individuálních zájmů.

Informace obsažené v databázi společnosti Podchaser zahrnují například profilovou stránku pro každý podcast, vybrané seznamy podcastů, hodnocení a recenze. Dokonce nechybí ani zdroje aktivity uživatelů, které podporují interakci mezi posluchači, tvůrci podcastů a brandy.

Být uveden na Podchaseru může pomoci vašemu současnému publiku propagovat vás mezi jejich kontakty a osoby s podobnými zájmy.

Jak odeslat podcast společnosti Podchaser

 1. Vytvořte si účet na Podchaser.
Podchaser - tvorba profilu

Tvorba účtu na platformě Podchaser

 1. Na domovském panelu klikněte na svůj profilový obrázek v pravé horní části obrazovky a vyberte Přidat podcast.
Podchaser - přidat podcast

Přidat podcast

 1. Vložte odkaz na váš kanál RSS do dialogového okna
Podchaser - přidat podcastový feed

Přidat zdroj podcastu (podcast feed)

Další adresáře podcastů, které se tvůrcům vyplatí zvážit

Jakmile odešlete svůj podcast do všech hlavních adresářů, zvažte rozvětvení a odeslání zdroje RSS do co nejvíce menších podcastových adresářů.

Postup pro zařazení vašeho pořadu je u každého adresáře podobný; jednoduše přejděte na web a postupujte podle pokynů ke zkopírování a vložení odkazu na zdroj RSS do příslušného dialogového okna. Některé weby vyžadují, abyste si nejprve vytvořili účet, a jiné mají přísná pravidla pro typy pořadů, které povolují – takže se řiďte pokyny uvedenými pro každý adresář.

 1. Acast
 2. AnyPod— váš pořad může být uveden v databázi. Pokud čelíte problémům, pošlete e-mail jejich týmu na adresu anypodskill@gmail.com.
 3. Blubrry
 4. Breaker
 5. Castbox
 6. Castro
 7. Deezer
 8. Digital Podcast
 9. iPodder
 10. Laughable
 11. Learn Out Loud
 12. Listen App
 13. Listen Notes
 14. Player FM
 15. Podbean
 16. Podcast Addict
 17. Podcast Gang (klikněte na Suggest Podcast v patičce stránky)
 18. The Podcast Index – váš pořad již může být uveden v této rozsáhlé databázi. Pokud ne, lze váš podcast odeslat pomocí kódu, prostřednictvím vašeho hostitele podcastu nebo zasláním e-mailu ze zdroje RSS na adresu info@podcastindex.org a se žádostí, aby váš pořad přidali do indexu.
 19. Pocket Casts
 20. RadioPublic
 21. Spreaker
 22. Pandora Podcasts
 23. Women in Podcasting – tento adresář je vyhrazen pro ženy-podcasterky, takže alespoň jeden z hostitelů vašeho pořadu by se měl identifikovat jako žena.

Adresáře podcastů nejsou všechno: Více způsobů distribuce pořadu

Jste připraveni přemýšlet nekonvenčně?

Úspěšná propagace vašeho podcastu vyžaduje více než pouhé odeslání RSS kanálu do správných adresářů a čekání, až se vaše publikum rozroste. Pokud chcete maximální dosah a zapojení, měli byste být kreativní s místy, kde lze váš podcast najít.

1. YouTube – netradiční podcastový adresář

YouTube je jednou z největších platforem pro zvukový obsah na internetu. Proto má smysl zpřístupnit obsah podcastů na YouTube, třebaže to technicky není adresář podcastů.

Mějte na paměti, že distribuce podcastů prostřednictvím YouTube není totéž jako založení kanálu YouTube.

YouTube není hostitelem podcastů – takže pokud je vaším cílem, aby byly vaše epizody uvedeny ve všech hlavních adresářích podcastů, jako je Spotify a Apple Podcasts, musíte nejprve spustit podcast standardním způsobem. Poté lze provést další krok – nahrát každou novou epizodu podcastu na YouTube jako součást vaší strategie budování publika.

I my, Zábavná média, vsadili v rámci expanze našich podcastů na Youtube. Zde se můžete podívat na náš YouTube channel.

2. Facebook – netradiční podcastový adresář

Vypadalo to nadějně…

Dne 21. června 2021 Facebook ohlásil soft launch této nové funkce pro vybrané podcastery v USA. Zanedlouho začala být dostupná pro širokou veřejnost. Nicméně v letošním roce, v květnu, se nad FB podcasty zapálil kahánek.

Proč zde tedy uvádíme Facebook jako netradiční podcastový adresář? Řada webových stránek se neaktualizuje: je dost pravděpodobné, že při hledání rad ohledně kvalitních podcastových adresářů narazíte právě na doporučení týkající se Facebook podcastů. Teď už ale budete vědět, že na této platformě je již zbytečné hledat funkci podcastů. Kdoví, třeba se jednou podcasty na Facebook vrátí (a třeba i na delší dobu)…

Nicméně absence dedikované podcast funkce na FB neznamená, že musíte tuto platformu hodit do žita. Ve skutečnosti, sociální média jsou skvělým místem, kde můžete najít rozsáhlé publikum a spojit se s ním. Proto, třebaže nemůžete umístit podcast do žádného vyhrazeného místa na Facebooku, vyplatí se jej zde propagovat. Je to sice práce navíc, ale je to zásadní pro dosažení maximálního zapojení.

Propagujte váš pořad na Facebooku:

 • Nastavení firemní stránky na Facebooku
 • Živé vysílání vybraných epizod podcastů na sociální média; tuto funkci nabízí například Riverside.fm, a to současně s lokálním záznamem, abyste mohli relaci později publikovat ve vašem běžném RSS kanálu
 • Investice do reklam na Facebooku pro váš podcast
 • Vytvoření Facebookové skupiny pro vaši posluchačskou komunitu

Nejčastější dotazy k adresářům podcastů

Co je to adresář pro podcasty?

Ano, pro váš podcast si můžete vybrat mezi různými adresáři. Tyto adresáře zobrazují vaše podcasty organizovaným způsobem, takže posluchači mohou snadno najít vaši podcastovou show. Posluchači se také mohou přihlásit k odběru vašeho podcastu prostřednictvím adresáře, aby automaticky dostávali aktualizace pokaždé, když přidáte novou epizodu podcastu. Příklady adresářů podcastů zahrnují Spotify, Google Podcasts, Apple Podcasts. Připomínáme, že i my, Zábavná média, jsme vsadili na giganta Spotify.

Jak najdu adresáře podcastů?

Na internetu můžete najít spoustu dobrých adresářů podcastů. Pokud nevíte, kde začít, doporučujeme podívat se na seznam ve článku výše. Abychom vám pomohli najít správný adresář podcastů, podrobně se zabýváme různými možnostmi, včetně Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts či Stitcher.

Jaký je nejoblíbenější adresář podcastů pro poslech podcastů?

Apple Podcasts bývaly definitivní odpovědí na tuto otázku. V roce 2021 ale Spotify oficiálně převálcovalo platformu Apple Podcasts. Spotify roku 2019 vzrostl na 28,3 milionů měsíčních posluchačů podcastů v USA, zatímco Apple měl pouze 2,1 milionu. Odhaduje se, že vítězný náskok Spotify se bude jen zvyšovat. Ostatně se to potvrdilo v roce 2022, takže Spotify v současnosti drží titul nejoblíbenějšího adresáře podcastů. Proto je namístě se připojit na Spotify a, nejlépe, vědět i pár tipů do začátku vaší podcastové kariéry.

Jsou adresáře podcastů zdarma?

Naštěstí mnoho adresářů podcastů nabízí své služby zdarma, přičemž ostatní obvykle zahrnují bezplatné plány nebo možnosti. Mezi oblíbené free adresáře podcastů v našem seznamu patří Google Podcasts, Apple Podcasts, ale i třeba iHeartRadio.

Jaká je nejlepší bezplatná aplikace pro podcasty?

Stejně jako u všeho bude i v tomto případě definice „nejlepšího“ pro každého jiná.

 • Apple Podcastsjednu z největších knihoven podcastů. Je to skvělá volba pro uživatele iPhonů, iPadů nebo iOS, kteří chtějí požádat Siri, aby procházela podcasty nebo navrhovala nové pořady.
 • Spotify je skvělou volbou pro ty, kteří již poslouchají hudbu pomocí aplikace a chtějí mít vše na jednom místě. Není to zrovna nejvíce přizpůsobitelná poslechová aplikace pod sluncem, ale její sofistikovaný algoritmus odvádí skvělou práci při doporučování nových pořadů na základě vašeho vkusu.
 • A ti, kteří upřednostňují pokročilé možnosti přizpůsobení a podrobné ovládání, budou tíhnout k aplikacím jako Stitcher nebo Overcast.

Jaké jsou největší adresáře podcastů?

Adresáře, které mají největší posluchačskou základnu, jsou bezpochyby Apple Podcasts a Spotify. Spotify v tomto ohledu o krůček vede; nebo spíše již o dva.

Stačí odeslání do Apple Podcasts?

Jedním slovem ne. Existuje několik adresářů, které stahují obsah svých epizod z Apple Podcasts, například:

Pokud tedy odešlete svou show pouze do Apple Podcasts, budete automaticky viditelní v mnoha adresářích, ale zdaleka ne ve všech. Budete přicházet o další top adresáře podcastů, jako jsou Spotify a Stitcher.

Zlaté pravidlo proto zní: odešlete svou show do tolika adresářů podcastů, do kolika to je jen možné.

Adresářů podcastů je jedním slovem nepřeberné množství. Od gigantů, jako jsou Spotify a Apple Podcasts, po crowdsourcované databáze jako Podchaser a The Podcast Index, zdá se, že existuje aplikace pro poslech pro každý typ posluchače a každý vkus.

S tímto seznamem adresářů podcastů doufáme, že nyní máte již představu, kde začít: protože i když to může znamenat trochu času a úsilí, uvedení v co největším počtu adresářů podcastů pomáhá zajistit maximální zapojení a viditelnost vašeho podcastu.

 

Pavel Drahonovsky
Sdílet:  
Mohlo by vás zajímat
Kontakt

Nech si od nás natočit video
nebo si poradit

  Všechny položky označené * jsou povinné

  Zábavná média s.r.o.

  • V Novém Hloubětíně 874/12
  • 198 00, Praha 14
  • IČ: 09542515
  • Tel.: +420 775 927 800
  • E-mail: obchod@zabavnamedia.tv