obchod@zabavnamedia.tv +420 775 927 800

Zábavná media nelení! Proto se nám zakrátko podařilo oslovit prvního klienta.

S kým jsme měli tu čest? Na první pohled působí jako dělníci v přístavu. Na ten druhý jako piráti. Na ten třetí jako milovníci všeho „natural”. A na ten čtvrtý se ukáže pravda. Bude bolet?

The Crate Lab svůj úspěch brzy do bedny nevměstná!

Pokud někomu řeknete, že chcete prorazit výrobou dřevěných beden, v lepším případě se vám vysměje do očí. (V tom horším skončíte v bedně na dně Orlíku.) Ale co když vám prozradíme tajemství z Oblasti 51: že v té krabici na vás čeká překvapení?

Jaké?

Joker in the box

Ne, takové naštěstí ne.

Tak jaké? Všelijaké! Jabka, hrušky, švestky; ne, za takové potěšení vám oslavenec rozhodně nedá do držk*. Pro věčně vystreslé manažery čokoláda. Pro workoholiky káva. Pro nepřítele nudy gin, whiskey, kola (ne ten dopravní prostředek) a další párty nezbytnosti. (Možná, skutečně jen možná, i martini.)

Jestli se v Itálii stále bojíte covidu, pak stáhněte po boxu praskajícím ve švech všemi druhy těstovin a podobných mňamek. Prostě feel-good food i feel-bad-but-you-know-you-wanna-be-a-good-boy food. A pro ty, kteří do pusy jen tak něco nestrčí (teď nemáme na mysli anorektičky) – tramtarará – gurmánská bašta! Kuchyni to nekončí. Nechybí ani pořádně rozsáhlý set péče o své tělo (říkal tu někdo „narcis“?). Pro milovníky nudy (alias odpočinku) potřeby do relaxační koupele… Zkrátka pro každého něco!

Zatímco někde se pro jídlo vraždí brokovnicí, zde si vystačíte s páčidlem. Milovníci horrorů jistě ocení druhou možnost dobývání: pomocí saw, tedy pily.

Saw horror

A protože Sherlock Holmes nikdy nezestárne, třetím „otevírakem“ je hádanka. Ať už oslavenec použije sílu Agenta 007, či Hulka, odměnou mu je… odměna! Sladká či slaná, zdravá či hříšná, jedlá či nejedlá… V každém případě nezapomenutelná!

To je snad poprvé, co více záleží na „obalu“ než na obsahu! A stojí to za to. Myslíte si opak? Možná vás přesvědčíme tímto videem.

The Crate Lab from Zábavná Média s.r.o. on Vimeo.

PS: Natočili jsme více variant reklamy, ale s tím vás nebudeme zdržovat :).

Mimochodem, švédsko-slovenská firma The Crate Lab (alias Laboratoř dárků) nabídne mnohem více než originální gift boxy. Mrkněte. Není to krása? Ne? Tak to jste si určitě jen zapomněli zapnout překladač. Stále ne? Tak probuďte vaše vnitřní dítě! (Nejlépe na to funguje aplikace Alarmy, ke stažení na Google Play.)

Jak se natáčela reklama na gift boxy od The Crate Lab?

Natáčení byla zábava! Do projektu jsme se vrhli jako vlci, hladoví po dokonalém výsledku. Nahlédněte za oponu…

Fotka z natáčení reklamy Fotka z natáčení reklamy Fotka z natáčení reklamy Fotka z natáčení reklamyFotka z natáčení reklamy Fotka z natáčení reklamy Fotka z natáčení reklamyFotka z natáčení reklamyFotka z natáčení reklamy

Že váš projekt nezvládneme? Schválně!

S každým dokončeným videem rosteme. Míříme pěkně vysoko a paliva máme spoustu; navzdory jeho zdražování.

Pomozte nám udělat další krok k dokonalosti: zadejte nám zakázku! Komu se nelení, tomu nohy na místě nezdřevění. (Dobrá, naši hoši v postprodukci by s tím možná nesouhlasili.)

Pavel Drahonovsky
Sdílet:  
Mohlo by vás zajímat
Kontakt

Nech si od nás natočit video
nebo si poradit

  Všechny položky označené * jsou povinné

  Zábavná média s.r.o.

  • V Novém Hloubětíně 874/12
  • 198 00, Praha 14
  • IČ: 09542515
  • Tel.: +420 775 927 800
  • E-mail: obchod@zabavnamedia.tv