obchod@zabavnamedia.tv +420 775 927 800

Tento článek Zábavných médií je volným překladem příspěvku 7 Best Laptops For Podcasting 2023 Reviews | Top Picks And Ultimate Buying Guide! od Dusan Stanar z vssmonitoring.com.

Pokud čtete články Zábavných médií, víte, že poskytujeme doporučení různých zařízení (tablety, notebooky,…) na různé účely (editace fotek, tvorba hudby,…). Nevycházíme z vlastní hlavy, protože nejsme odborníci; naopak čerpáme od různých profesionálů.

Nicméně vždy doporučujeme celkem dost zařízení. Jsou však lidé, kteří mají problém si vybrat, když se jim nabídne spoustu možností. Hledají jasnou, jednoznačnou a rychlou odpověď. Právě pro tyto kreativce vznikl tento článek. Během chvilky se dozvíte, který je nejlepší notebook na podcasting, stejně jako proč.

Budeme předpokládat, že nemáte žádné specifické požadavky, jako je extrémně nízký rozpočet či vysoké nároky na přenositelnost. 

Pokud vám z nějakého důvodu nejlepší notebook pro podcasting nebude připadat nejlepší, doporučujeme podívat se na článek “Poznejte nejlepší MacBooky pro úpravu fotografií! Laptopy pro každý rozpočet!”

Acer Aspire 5 - notebook pro podcasty

Acer Aspire 5 – notebook pro podcasty

Acer Aspire 5 je definitivně nejlepší notebook pro podcasting

Acer Aspire 5 je na prvním místě, pokud jde o kvalitní notebooky pro podcasting.

Proč? Je to zařízení bohatě vybavené pro potřeby podcastů, respektive podcasterů. Čtěte dále a dozvíte se víte! 

Přijatelná cena je prvním důvodem, proč se může vyplatit uvažovat právě o tomto modelu notebooku. Laptop možná i předčí vaše očekávání, které máte ohledně přenosných počítačů pro podcasting.

PS: věděli jste, že k podcastingu můžete využít i tablet? A když ne na nahrávání, tak na spoustu jiných způsobů?

Tento notebook s procesorem Intel Core 10. generace otevírá další možnosti pro inteligentní výkon a konektivitu. Poradí si téměř s jakoukoli úlohou, a to i díky maximu 32 GB RAM. (Pokud máte omezený budget, můžete vsadit na 8 či 16 GB operační paměti.). V závislosti na tom, jak komplexní je vaše postprodukce podcastu, můžete vybírat mezi integrovanou grafikou a dedikovanou GPU.

Je vybaven velkým množstvím portů, včetně dvou portů USB 3.1, portu USB 2.0, ohromujícího ethernetového portu RJ45, HDMI portu, portu USB Type-C, slotu pro zámek Kensington, napájecího jacku a jacku pro sluchátka. Jistě také využijete Acer TrueHarmony, pro zlepšení kvality zvuku.

Pro ty, kteří nesnesou hluk, bude asi vhodné poohlédnout se po jiném modelu, protože chladicí systém je poměrně silný.

Výhody notebooku Acer Aspire 5

 •  Dostatečně výkonný notebook na podcasting
 •  Relativně levný notebook 
 •  Poskytuje dostatek portů

 Nevýhody notebooku Acer Aspire 5

 • Nic, co by stálo za zmínku. Možná jen úložný prostor maxima 1 TB někomu nemusí stačit.
Acer Aspire 5 A515-44-R41B. Zdroj: digitweek.com

Acer Aspire 5 A515-44-R41B. Zdroj: digitweek.com

Závěr o notebooku Acer Aspire 5

S notebookem střední třídy, jako je Acer Aspire 5, se dovedete vypořádat s více věcmi, než jste zřejmě předpokládali. Zejména díky dobré kvalitě zvuku je dobrou volbou na produkci podcastů. Není to nejvýhodnější laptop světa, ale pro podcasting nepotřebujete žádné dělo: byly by to vyhozené peníze.

PS: pokud chcete trochu ušetřit a nevadí vám starší design, můžete vsadit na Acer Aspire E15. Jak dále de od Aspire 5 liší, se dozvíte u laptopmag.com.

Acer Aspire E 15
Ať tak či onak, oba notebooky vám budou dělat dobrého společníka, když se budete pokoušet prorazit na Spotify.

Pavel Drahonovsky
Sdílet:  
Mohlo by vás zajímat
Kontakt

Nech si od nás natočit video
nebo si poradit

  Všechny položky označené * jsou povinné

  Zábavná média s.r.o.

  • V Novém Hloubětíně 874/12
  • 198 00, Praha 14
  • IČ: 09542515
  • Tel.: +420 775 927 800
  • E-mail: obchod@zabavnamedia.tv