obchod@zabavnamedia.tv +420 775 927 800

Tento článek Zábavných médií je volným překladem příspěvku „Best Budget Photo Editing Laptops of 2023 (Photoshop & Lightroom)“ od Dusan Stanar z cameragurus.com.

Pokud čtete články Zábavných médií, víte, že poskytujeme doporučení různých zařízení (tablety, notebooky,…) na různé účely (editace fotek, tvorba hudby,…). Nevycházíme z vlastní hlavy, protože nejsme odborníci; naopak čerpáme od různých profesionálů.

Nicméně vždy doporučujeme celkem dost zařízení. Jsou však lidé, kteří mají problém si vybrat, když se jim nabídne spoustu možností. Hledají jasnou, jednoznačnou a rychlou odpověď. Právě pro tyto kreativce vznikl tento článek. Během chvilky se dozvíte, který je nejlepší levný notebook na editaci fotek, stejně jako proč.

Budeme předpokládat, že nemáte žádné specifické požadavky, jako je extrémně nízký rozpočet či vysoké nároky na přenositelnost. 

Pokud vám z nějakého důvodu nejlepší levný notebook pro úpravu fotek nebude připadat nejlepší, doporučujeme podívat se na článek “Poznejte nejlepší MacBooky pro úpravu fotografií! Laptopy pro každý rozpočet!”

Lenovo Ideapad 3i. Zdroj: bestbuy.com 2

Lenovo Ideapad 3i. Zdroj: bestbuy.com 2

Výhody notebooku Lenovo Ideapad 3i pro úpravu fotek

 • Hmotnostně lehký notebook
 • Snadné používání
 • Skvělé specifikace za danou cenu (poměr cena/výkon)

Co je to Zoner Photo Studio?

Nevýhody notebooku Lenovo Ideapad 3i pro úpravu fotek 

 •  Klávesnice není vidět v tmavém prostředí
Lenovo Ideapad 3i. Zdroj: bestbuy.com 2

Lenovo Ideapad 3i. Zdroj: bestbuy.com 2

Popis notebooku pro úpravu fotek Lenovo Ideapad 3i

Notebook Lenovo Ideapad 3i přichází s cenou, která je téměř nepřekonatelná pro dané specifikace. Laptop dominuje snad všem žebříčkům v kategoriích rozpočtu a střední třídy.

Lenovo má za sebou historii výroby skvělých notebooků bez ohledu na cenu. Nový IdeaPad 3 není jiný. S víkem a rámem klávesnice z broušeného hliníku nevypadá jako levný notebook. Je relativně lehký: váží 2 kilogramy, takže přeprava je celkem hračka.

Kromě jedinečných šipek nahoru a dolů, elegantní klávesnice je úhledně rozmístěna, se speciální řadou funkcí nahoře. Klávesy navíc mají optimální velikost.

Pokud jde o displej, jedná se o základní rozlišení FHD (1920×1080).

Protože jde o budget notebook, čtenáře jistě nepřekvapí, že zde k vidění není nic převratného.

Pod kapotou se ukrývá procesor Intel Core i5-10210U (4jádrový, 1,6 GHz), který dosahuje maximální turbo frekvence 4,2 GHz. Tento CPU nabízí rychlé připojení a přispívá k výdrži baterie. Pokud jde o GPU, používá integrovanou grafiku Intel UHD Graphics.

Paměť RAM je zde hvězdou: levný notebook se dodává s masivní 20GB DDR4 SDRAM. Skvělé je také SSD úložiště s 512 GB. S ohledem na výkon, pokud jde o budget úpravy videa..

„Výdrž baterie bych nenazval výjimečnou, ale není ani špatná. Je to prostě adekvátní za tu cenu.

Lenovo Ideapad 3i. Zdroj: bestbuy.com 2

Lenovo Ideapad 3i. Zdroj: bestbuy.com 2

Nyní jste získali základní informace o nejlepším levném notebooku pro úpravu fotek. Neváhejte a podívejte se na druhý díl, kde vám přiblížíme nejdůležitější výňatky z recenze tohoto laptopu, stejně jako se důkladněji podíváme na specifikace zařízení.

Tohle je celkově nejlepší levný notebook pro animování! [Pt. 1.]

Pavel Drahonovsky
Sdílet:  
Mohlo by vás zajímat
Kontakt

Nech si od nás natočit video
nebo si poradit

  Všechny položky označené * jsou povinné

  Zábavná média s.r.o.

  • V Novém Hloubětíně 874/12
  • 198 00, Praha 14
  • IČ: 09542515
  • Tel.: +420 775 927 800
  • E-mail: obchod@zabavnamedia.tv