obchod@zabavnamedia.tv +420 775 927 800

Že rock s medicínou nejde do sebe? To neznáte doktora Martina Schwarze a jeho Porcelain Shards!

Hudba někdy léčí. Martin Schwarz svůj život doktora obohatil o tvorbu muziky. Obojí považuje za umění.

Slovenský rodák zatím jako vlk samotář vystupuje za band Porcelain Shards. (Možná proto se jeho první track jmenuje „Hour of the Wolf“?)

Nezahálí: jeho debutová deska zahrnuje 9 skladeb. Album „Perfect Storm“ popisuje jako „snovou cesta napříč různými metalovými a rockovými žánry s překvapením na každém rohu“.

Do desetice všeho dobrého, osamocený zpěvák vydal osamocený song „Little Fox“

porcelain shards - logo

Zbystřete: liška Little Fox stojí za poslech!

Na posledním songu s ním měly Zábavná média tu čest spolupracovat. Když řekneme, že jsme natáčeli videoklip, není to přesné.

Proč?

Každý, kdo přičichl k tvorbě videa, ví: kromě samotného shootingu je nutné zařídit spoustu věcí kolem: od domlouvání s klientem přes přípravu techniky na smluveném místě po postprodukci videa. Nelze opomenout publikování a propagaci: bez ní bychom celý ten hard work dělali jen pro sebe, pro srandu králíkům.

Je v tom zkrátka zařizování více, než je zdrávo. (Možná proto lidé ve videoprodukci jsou tak náchylní k vyhoření, jak říká Markus z videoprodukční společnosti Markusfilm v naší Zábavné show…) Výsledek ale obvykle stojí za to.

I „natáčení“ raného indie rockového charakteru „Little Fox“ dopadlo podle očekávání nás i klienta. A že si laťku dáváme vysoko.

Už vás nebudeme napínat. Výstřižek z hudebního klipu můžete zhlédnout zde:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zábavná Média s.r.o. (@zabavna_media)

A pokud si chcete dobrou muziku vychutnat od prvního beatu:

Singl si můžete pustit také třeba na bandcampu, Apple Music či Spotify.

Martin Schwarz z porcelain shards

One man band Porcelain Shards se nezastaví!

Schwarz expanzi nevidí černě. Věří, že najde parťáky, aby kapela dovedla produkovat ještě lepší rock/metal/punk v duchu 80. let.

Jakmile Martin dostane nápad, zapíše si ho. Každou melodii si hned nazpívá do telefonu. (Pokud to situace v práci dovoluje.)

Mezi medicínou a hudbou vidí paralely. Pro Spark Rock Magazine uvedl: „Medicína je také svým způsobem umění – vyžaduje kreativní myšlení, v chirurgických oborech něco tvoříš rukama, v oborech pečujících o duši opisuješ abstraktní témata, vyjadřuješ a pomáháš pacientovi pochopit pocity, myšlenky. To, o čem grindcorové kapely zpívají, vidíš někdy na vlastní oči. Není to vždy taková sranda. Z medicíny se tedy čerpat dá.“

Martin zatím neprozradil, co ho motivuje k tvorbě muziky. Nuda při chirurgických zákrocích? Nebo ho produkce hudby zkrátka jen baví? Ať tak či onak, na odborných konferencích díky mu přednášení jde jedna báseň a tréma je ta tam.

kapela porcelain shards komplet

Profesionální video (klip) na dosah i pro vás!

Také jste hudebník? Nebo zkrátka někdo, kdo potřebuje, aby se o něm vědělo? Bez tvorby na úrovni a sofistikované propagace stěží prorazíte v dnešním konkurenčním prostředí.

Samozřejmě na to můžete jít sami, nebo s pomocí článků pro „DIY kreativce“; třeba:

Na druhou stranu: možná se vyplatí přenechat starosti s přípravou, produkcí, postprodukcí i propagací specializované videoprodukční společnosti. Možností je víc než dost: stačí se podívat třeba na známé pražské videoprodukce. Přemýšlíte, že se vydáte touto cestou, věřte, že Zábavná média dovedou uchopit vaše projekty tak, aby odpovídaly vašim představám i rozpočtu. (I když nového Spider-Mana vám za kačku nedovedeme natočit.) Více se o nás dozvíte třeba zde:

Nebo můžete zvolit střední cestu: nechat si pomoci třeba jen s jedním aspektem tvorby (např. propagace); nebo jen poradit. Rady šité na míru pro vás poskytujeme zdarma!

buben v přírodě

Zábavná média zkrátka přistoupí na (téměř) jakoukoli míru, rozsah spolupráce. Zaujalo vás to? Kontaktujte nás. Uvidíte, že se dohodneme.

Pavel Drahonovsky
Sdílet:  
Mohlo by vás zajímat
Kontakt

Nech si od nás natočit video
nebo si poradit

  Všechny položky označené * jsou povinné

  Zábavná média s.r.o.

  • V Novém Hloubětíně 874/12
  • 198 00, Praha 14
  • IČ: 09542515
  • Tel.: +420 775 927 800
  • E-mail: obchod@zabavnamedia.tv